Jessica Stroup

Jessica Leigh Stroup

6,9
2 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Stroup

czy ona jest w ciazy? szczegolnie duzy brzuch ma w odcinku 'bachelor'.

użytkownik usunięty
bla_3

^^ z tego co wiem rozstała się z facetem, ale kto wie. może to po prostu kontrast między jej wyglądem w pierwszym sezonie a teraźniejszym

bla_3

szczerze mowiac ja tez sie nad tym zastanawiałam, bo jakby oglądając pierwszy sezon gdzie jess była strrrrasznie drobna, wręcz może troche za bardzo, a teraz - i jeszcze jej dają jakieś takie bluzki luźniejsze.. ale może poprostu troche przytyla? wg mnie to dosyc pozytywna zmiana, bo jak ogladniesz teraz pierwszy sezon i zobaczysz znowu jej anorektyczne ramiona to szok

iluvfame

wiem, ze zaraz poleca gromy ale wolalam jak byla taka szczuplutka. co do ciazy... albo to zwykly chwyt komercyjny aby bylo troche szumu wokol aktorki. sadze jednak, ze chyba serio jest w ciazy. ogladajac nowe odcinki, zblizenia jessici sa od piersi w gore.

użytkownik usunięty
bla_3

oj tam, gromy zaraz... ;) choć muszę powiedzieć, że niezdrowy masz gust :P ;)) Jessica chyba znowu troszkę schudła, jest szczupła, ale nie za chuda. idealna x

użytkownik usunięty
bla_3

Stawiałabym raczej nad tym że już nie jest wychudzona jak na początku "BH90210". Teraz wygląda naturalnie i zdrowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones