Jillian Rose Reed

6,2
299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jillian Rose Reed

W życiu nie widziałam bardziej irytującej postaci od niej :/ W dodatku jest paskudna, ale to akurat nie jej wina :P

robipati

No akurat jest jedną z ładniejszych dziewczyn w serialu ''Inna'' a na pewno najlepiej ubranych. I nie jest obleśna, jest ładna. Podejrzewam, że ty i tak gorzej wyglądasz ;) ale cóż... każdy 1 do oceniania a do lustra za daleko. :D A postać ma irytującą przynajmniej w serialu bo taka jej rola, takiej krejzolki-mariolki. http://i2.listal.com/image/3971673/600full-jillian-rose-reed.jpg -> cóż chciałabym być tak 'obleśna' jak ona :D

nostraight

Jakbym wyglądała gorzej to bym jej nie krytykowała :P Na zdjęciu z retuszem całkiem spoko wyszła, ale i tak jest straszna jak dla mnie (nie jej wina oczywiście ;)). Tak naprawdę irytuje mnie jej rola - nie wytrzymałabym z taką koleżanką ani minuty :/ Gdyby grała kogoś spokojnego to jej brak urody może nie rzucałby się tak w oczy :P

robipati

jest kompletnie "niefilmowa" buzie ma przyjemną, ale tylko wtedy gdy nic nie mówi, bo wtedy jeszcze dokłada minusa do urody jej brak zdolności aktorskich.
obejrzałem właśnie erę dinozaurów i film jak film, już zapomniałem, bo nie ma o czym pamiętać - L.A. parę milionów mieszkańców, a gad ugania się akurat za głównym bohaterem (nie lubi go cy cuś?) kulom się nie daje, ale deską i kijem hokejowym można go rozłożyć (scenariusz pisany chyba w trakcie zdjęć) ,ale operator kamery dawał z siebie wszystko, żeby w scenach z tą panną nie pokazywać dołu :)
tyłek jak szafa trzydrzwiowa i krótkie nogi, biegała jak ktoś z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu, zupełnie bez dziewczęcej gracji :(
obleśna, więc może nie, ale strasznie nieforemna (póki młoda, może robić tylko za fotomodelkę - tylko twarz)

użytkownik usunięty
nostraight

szczerze podoba mi się jej rola :P Całkiem jest spoko i uważam że jest wiele brzydszych od niej dziewczyn :P

nostraight

mnie się w ogóle nie podoba z wyglądu, ani figury, ani twarzy i mówisz fajne ciuchy? kicz jak nie wiem oO za to jej rola mnie nie irytuje

robipati

czy ona ma jakieś azjatyckie korzenie ?

asiaaa92

Ja uwielbiam ją w roli Tamary w "Awkward". Jest pełna energii. Ale co kto lubi.

asiaaa92

tak indyjskie

robipati

wrzuć swoje foto jeszcze

adam_1909

A co ma moje foto do tematu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones