Jim Caviezel

James Patrick Caviezel

8,4
15 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Caviezel

Też zwróciłam uwagę na oczy aktora oraz jego mimikę i gesty. Uważam, iz jest to tak specyficzny aktor, że niełatwo jest oprzeć się jego urokowi. Myślę, że pozostanie oryginalny, "nie poniesie się fali" hollywoodzkiej komercji oraz podbije serca tych widzów, którzy umiejętności aktorskich nie oceniają po wyglądzie danej osoby, tylko faktycznie po jej grze (nie podważam tu urody Jima - jakiż on śliczny :)). Jeśli Oscar byłby naprawdę wartościową nagrodą, to James Caviezel w pełni by na nią zasługiwał. PS To jak w końcu się czyta jego nazwisko? =P

użytkownik usunięty
kulawe_serce

Chyba Kawizel. Bo jak inaczej?

<kurde zaraz zwariuje znów za krótki brrrr>

Jego oczy są boskie x]
kocham jego twarz xD a jeśli chodzi o talent to rzeczywiście, daje z siebie wszytko i jest dobry w tym co robi. Super ze jeszcze sa ludzie, którzy nie zwariowali od sławy. On napewno nie pójdzie na dno jak inni 'kumple po fachu' ;)
Ubustwiam go za ten dystans, urok i talent :)

Cythrina

Świetny aktor i mam takie wrażenie, że JC byłby w stanie poradzić sobie w każdej roli. Oglądałem z nim juz 6 filmów i kazdy oceniłem na 7-8/10... oby tak dalej!

emtec

W filmach, w których gra czarne charaktery łapię się na tym, że myślę "Och, jakie to zło jest piękne...";)

kulawe_serce

ooo właśnie to samo zwróciłam uwagę: mimika , oczy i gesty;p

kulawe_serce

świetny aktor
ma świetne spojrzenie, te jego oczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones