Jim Caviezel

James Patrick Caviezel

8,4
15 243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Caviezel

Uważam że ten aktor powinien zostać nowym Jamesem Bondem, w pełni na to zasłużył wystarczy zobaczyć go w "Cieniej czerwonej linii", w "Pasji" czy w "Oczach Anioła".

Angie_4

Niewymienione tu zostały Hrabia Monte Christo i Bez przedawnienia, także uważam że mógłby zagrać nowego Bonda ale też i Supermana nowego bo bardziej jest podobny do Christophera Reeva niż ten picuś Brandon jakiś tam.

Angie_4

jestem jak najbardziej ZA:) nie tylko piekne oczy, talen, caloksztalt, rowniez imie:) moje ulubione z pewnego powodu;) pozdroofki

MAJANDRA

Mógłby,ale do filmów o agencie Jej Królewskiej Mości wybierają Anglików albo aktorów z tzw. Wysp Brytyjskich.

faustynia

to fakt..ale pasowałby ;)

faustynia

Ze względu na akcent. Jeśli dr House nauczył się akcentu amerykańskiego, Edmund Dantes nauczył by się angielskiego ;)

Również jestem za tym, aby zagrał Bonda.

Niestety Craig ma kontrakt na kilka następnych Bondów ...

perun_6

Raczej ze względu na pochodzenie. Angielski akcent wcale nie jest taki trudny dla dobrego aktora, a jednak nie wybrali jeszcze żadnego Amerykanina.

NickError

Chwała. Amerykanin z holly ... nie wyobrażam sobie.

Angie_4

W pełni popieram.

Angie_4

no i genialna rola w "Person of interest". Da sie go lubic

Angie_4

Ten aktor prywatnie jest cholernie mądra i wartościową osobą i nie sądzę aby zgodził się grać takiego kobieciarza jak Bond. Jim mógłby być bardziej znany i otrzymałby sporo nagród gdyby nie był tym kim jest...Osobiscie spotkał się z Janem Pawłem II i otrzymał Jego błogosławienstwo...Uwielbiam tego aktora właśnie za to że jest tak silną i głęboka osobą;)

mentona

Oglądałam dzisiaj powtórkę "Ostrego Dyżuru" i zastanawiam się dlaczego nie grał tam żadnej roli. Szkoda,że nakręcili już wszystkie sezony "Grey's Anatomy" i innych filmach o tematyce szpitalnej...Może kiedyś powstanie film o lekarzach z Jego udziałem,bo kitel temu Panu pasowałby idealnie.

Angie_4

W filmie "Oczy anioła" zagrał "magnetycznie", choć cały film nie porywa to dzięki niemu obejrzałam do końca :-)

Angie_4

Niestety Jamesem Bondem może być tylko ruski goryl zahartowany w niskich temperaturach Syberii czyli Daniel Craig. A szkoda. Caviezel zniszczony przez hollywoodzki system na dobre. Zemsta Żydów za rolę w "Pasji". Gdyby jej nie przyjął, to kto wie, może byłby gwiazdą na miarę Clooneya?

Angie_4

Jako fan serii i widz serialu Person O I, uważam że w tej chwili nadawał by sie do roli Bonda jak nikt inny, oprócz Craiga. Niestety zanim Craig skończy z Bondem, Caviezel też będzie już "przeterminowany".

Mateoz555

Ale jako fan serii zdajesz sobie sprawę, że Caviezel jest Amerykaninem i nie dostałby do tej roli nawet, gdyby mieli do wyboru tylko pomiędzy nim i osiemdziesięcioletnim Seanem Connerym?

NickError

Nadawał by się, akcentu można się nauczyć itd, ale to że by jej nie dostał to druga sprawa.

Angie_4

dobry pomysł :)

Angie_4

Piękny, wysoki, smukły i te oczy...W garniturze wygląda jak marzenie, więc zdecydowanie tak - urodzony James Bond ;)

Angie_4

rzeczywiście na Jamesa Bonda super by się nadawał! :)

Angie_4

idealny James bardziej pasowałby niż niziutki Craig

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones