Jim Caviezel

James Patrick Caviezel

8,4
15 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Caviezel

świetna rola w Thin Red Line :D
myślę, ze nie jest taki znany, bo nie jest, jak pisze Riddick jakimś 'hollywoodzkim dupkiem'
powinni go częściej obsadzać w rolach pierwszoplanowych :)

qleague

W Bez Przedawnienia zagrał ekstra a nawet go na okładce niema, stworzył najfajniejszego Hrabiego monte Christo. Widziałem go jeszcze w Cienkiej Czerwonej Linii, uratował OCzy Anioła bo ta Jenifer Lopez była słaba w tym filmie. No i w Pasji zagrał też dobrze.
Pozdrawiam

Mateo_SF

a w którym nie była słaba? :D tak to jest, jak się pieśniarki biorą za aktorstwo :)

qleague

Bredzisz koleś.....!
Gość robi miny jakby mu reżyser marchewkę w dupę wpychał.....!

Ortalion

A ty się wypowiadasz jakby Ci ktoś wsadził w dupe Kapuste. A może wolisz mimike Bena Aflecka której praktycznie niema, fakt jest taki że James to dobry aktor ale nie doceniony.

qleague

Mnie się bardzo podobał w "Hrabia Monte Christo". No i rola pierwszoplanowa!

Jessie

Rola w "Cienkiej czerwonej linii" była świetna, jego głos idealnie pasował do klimatu filmu.

Kilinski

Ja go zapamiętałam po "Podaj dalej". Niby grał tam w paru scenkach (narkomana, któremu pomagasł dzieciak) ale za to zapadł mi w pamięci głównie przez swoją urodę :-) Wg mnie jest to ideał faceta. W "Pasji" był bardzo przekonywujący

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones