Jim Caviezel

James Patrick Caviezel

8,4
15 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Caviezel

Mało jest niestety takich aktorów jak Jim. Naszczęście on nalezy do nielicznych ludzi którym szajba i pieniadze nie pomieszały w głowie!
Jest to człowiek godny roli Jezusa Chrystusa( Gibson trafił w 10). Może dla niektórych jest nikim bo: ma wciąz jedną żonę i nie jest po 6 rozwodach(jak jego koledzy z branży), odmówił zagranie miłosnej sceny przed kamerą (czego inny aktor na jego miejscu nigdy by nie zrobił), jest głęboko wierzącym katolikiem z zasadami i godnym nasladowania człowiekiem z czystym życiorysem, bez nałogów oraz z niezwykłym ładem wewnetrznym.
Właśnie za to podziwiam Jima, oby takich aktorów było więcej ;)

Riddick_7

W pełni się zgadzam z Twoją opinią :) Pozdr.

Proti

Jima widziałem póki co w 2 filmach: Cienka Czerwona Linia i Pasja. W obu był świetny. Generalnie bardzo miły i fajny aktor. Mam podzielne zdanie co do jego dalszej kariery: po pierwsze życzę mu dalszych sukcesów, ale z drugiej strony martwi mnie czy ten cały syf Hollywood go nie wypaczy jak innych "kontrowersyjnych dupków" (brawo Riddick =]). Oby zachował dużo silnej woli i nie dał by mu sodówka uderzyła do głowy.

Qrisu_88

Szkoda że nie ma więcej takich takich aktorów jak Jim , bo koleś naprawde ma poukładane pod czachą i za to trzeba go podziwiać

Riddick_7

podobno odmawiał grania scen miłosnych z judd i lopez.. o co chodziło? Z szczunku dla kobiecego ciała czy szcunku dla przysięgi małżeńskiej.. ciekawy gość, baedzo tajemniczy..

Nattimma

Wydaje mi się że i z "szacunku dla kobiecego ciała i z przysięgi małżeńskiej" ale dodałbym tutaj jeszcze jego głęboką wiarę w Boga i pewne zasady

Riddick_7

Facet rzeczywiście porządny.. jak niewielu.. Ukłony i pozdrowienia dla jamesa c.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones