Jim ParsonsII

James Joseph Parsons

8,6
11 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Parsons

Głupotą było wręczenie tak "anty śmiesznemu" aktorowi Złotego Globu aż ściska człowieka
w żołądku x/

Gloenik

Jeśli on nie jest śmieszny, to ja jestem aniołem stróżem.

Gloenik

1. Daj tytuł normalny, a nie emotikonkę jak pajac, nikt nie ma ochoty grzebać aby w nią trafić.
2. Słyszałeś o czymś takim jak gust?

użytkownik usunięty
daken

To raczej o to chodzi,żeby był w tym serialu taki metodyczny,"sztuczny" i może ci się nie podobać postać ale aktor b.dobrze wcielił się w rolę. Przepraszam, ale takie rzeczy mnie bardzo denerwują - są ludzie , którzy trochę lepiej znają od nas i trochę nie na miejscu jest krytykowanie ich pracy (Hollywoodzkie St. Prasy Zagranicznej).

daken

piwo za pierwszy punkt ;)

ogólnie świetnie gra w Teorii wielkiego podrywu.

Gloenik

...BAZZINGA!!!

Gloenik

odezwała się fanka bekhama :) Jesteś fajna. BAZZINGA

FOX_12

Dzieki malenka. A i male sprostowanie jak juz to fan:P Pozdrawiam.

Gloenik

i właśnie dlatego nie rozumiesz czemu Jim jest świetny w roli Sheldona ^^

lodzia_2

Ojjj bez szufladkowania proszę!!:p Ja tez uwielbiam Beckhama a mimo to uważam Jima jako Sheldona za prześmiesznego. Jest genialny w tej roli i nie sądzę, zeby znalazł się ktoś kto zagrałby ta role lepiej.

Gloenik

Ha ha! To wspaniałe jak idiota potrafi sam siebie ośmieszyć!

Gloenik

oj weź się ogarnij, on jest śmieszny tylko dla ludzi inteligentnych, widocznie nie dla ciebie :)

alice12321alice

Świetne podsumowanie ;)

Ange_Skye

To ciekawe jaki byłby serial bez niego!?

tom_007-86

po prostu nie którzy nie rozumieją poczucia humoru więc go nie lubią, jest za inteligentny jak dla nich i od razu spychają go na dno

Gloenik

Lepszy i bardziej śmieszny niż Paweł Wilczak którego oceniłeś 10/10 + ulu
Idź lepiej oglądać Prawo Agaty :D

szymas93

Polskich aktorów oceniam inną miarą i produkcje również. A co do BBT zmieniłem opinie. Mogłeś sprawdzić moją ocenę a nie czepiać się Wilczaka I Dygant.

Gloenik

wlasnie... on jest zalosny a nie smieszny. Probowalem ogladac ten debilny serial ale ogladanie go to istne tortury i lamanie praw czlowieka. Kto jest zdzwiony ze shelodon w realu jest pedalem? hahaha przeciez po tej ciocie od razu widac ze to jest wiekszy pedal niz tysiac pedalow razwem wzietych z tour de france

Abraxus

Ile Ty masz lat Człowieku? Bo ani nie potrafisz zrozumiec idei tego serialu, tego jak wyjątkowym i charakterystycznym człowiekiem jest Sheldon a do tego nie potrafisz zdania napisać bez obelg. Przenieś się na jakiś inny portal gdzie możesz dawać upust swoim dziecinnym i jakże żałosnym emocjom.

klaudia2251

jaka idee moze miec amerykanski sitcom? nie rozmieszaj mnie

Abraxus

Chodziło mi o to, ze Sheldon to facet wybitnie inteligentny i bardzo charakterystyczny. Wykazuje pewne cechy autystyczne. Co do sitcomu to nie wiem jak Ty ale na mój gust to dość nowatorska fabuła. Nie wiedziałam podobnego serialu. Zresztą co ja będe tłumaczyła osobie która w jednym zdaniu zmieściła trzy przekleństwa. I nie to, że jestem święta ale Twój komentarz razi w oczy ludzi którzy chcą prowadzić merytoryczną rozmowę.

klaudia2251

jak chcesz ogladnac serial ktory naprawde ma jakis przekaz i cos soba reprezentuje to polecam MY NAME IS EARL

Abraxus

No proszę..czyli jednak potrafisz napisać zdanie bez niecenzuralnych słów. Co do Earla to słyszałam, że dobry..może faktycznie się skuszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones