Jim ParsonsII

James Joseph Parsons

8,6
11 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Parsons

Wskażcie mi serial, w którymś jest ktoś ciekawszy od niego.

Entourage
Jeremy Piven jako Ari Gold

Gobblin

Bazinga! hahahaha gosc jest zajebisty :D

"Dwóch i pół" - Charlie Sheen jako Charlie Harper.

dobre kandydatury, jak dla mnie wszyscy wymienieni sa swietni. Od siebie dorzuce Neila Patricka Harrisa jako Barneya w HIMYM

Shigure

Popieram, NPH jako Barney po prostu wymiata po całości :) sheldon jest również absolutnie boski, no ale Barney Stinson to Barney Stinson :) Co ciekawe panowie prezentują skrajnie różne postacie :) Barney zero geograficzne bardzo za babami, a Shelton zero w kontaktach z babkami, ale geniusz :D

"FRIENDS" - Chandler Bing jeżeli on nie jest najlepszy to ja jestem świnką morską :D (chociaż Sheldon i Barney wymiatają równo)

ksen_7777

Chandler zachowuje się tak jak w życiu prywatnym Matthew Perry, widać to niestety w każdym innym filmie. Sztuka aktorstwa polega na tym by umieć zachowywać się inaczej niż w życiu prywatnym.

erebeuzet

Cieszymy się, że znasz Matthew Perry'ego prywatnie.

użytkownik usunięty
Demolka25

Pewnie na pudelku to wyczytał.

Widzę po prostu debile w czasie gdy jest celebrytą i w czasie gdy próbuje grać....

użytkownik usunięty

Ok, sam znalazłem porównywalnie śmieszny serial - "3 rock from the sun", John Lithgow wymiata.

Jon Cryer jako Alan Harper :D jest nawet lepszy

Matt_888

w ogóle cała główna męska obsada Friendsów - Perry, LeBlanc, Schwimmer :)

BAZINGA! Parsons w roli Sheldona zamiata pozostałych w serialu, zagrał najtrudniejszą rolę i zrobił to tak dobrze, że za każdym razem, gdy oglądam jakiś wywiad z nim, nie mogę się pozbyć myśli że to 'trochę inny Sheldon'. Nominacja do Emmy jak najbardziej zasłużona, świetna kreacja! :D

kokosowaty

Bazinga;)

IT Crowd - Moss

użytkownik usunięty
Carpenter666

Też racja, niedawno oglądałem i jestem zachwycony.

właśnie oglądam Entourage, nie ma nikogo lepszego na chwilę obecną jak Jeremy Piven jako Ari Gold - gość po prostu miażdży system, a ekspresja z jaką gra jest po prostu.. trzeba zobaczyć!

Otto Flick grany przez Richarda Gibsona z Allo Allo , zresztą bardzo podobne indywidua

hank moody :D z cali :)

Ethan w brytyjskim "Misfits". Nie jest może "ciekawszy", bo takie porównywanie jest dziecinne, ale to też dobry aktor. :)

Demotrix

Tak naprawdę wszyscy wymieni powyżej "wymiatają" tyle że każdy na swój odmienny sposób:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones