Jim ParsonsII

James Joseph Parsons

8,6
11 358 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Parsons

Najbardziej sztuczny i niezabawny aktor komediowy ostatniej dekady.

Mongoose

Głupi jesteś i się nie znasz!

Mongoose

Bazinga.

wick3d

hehhe no wlasnie BAZINGA , nie znasz sie :D

Mongoose

Za to To jedna z najzabawniejszych prowokacji, jakich pełno na FilmWebie.
Bazinga :P

Mongoose

Zgadzam się z przedmówcami. Bazinga.

Mongoose

To był sarkazm? :)

Mongoose

:D właśnie ta sztuczność grana przez niego jest da best w tym serialu :D
i to jego... bazinga :D:D:D jest już chyba nieśmiertelne i kultowe :D:D

Mongoose

No I jest złoty glob !!!

Mongoose

posrajcie się to najlepszy aktor komediowy

Mongoose

marna podpucha :P

Mongoose

A ja się tam zgadzam.
Beznadziejny .

youhaveamessage

chciałbym dodać, że ta postać spełnia 100 % charakterystyki osoby cierpiącej na zespół Aspergera(oczywiście absolutnie beznadziejnego przypadku), zauważyłem to gdyż sam ją mam. ;)

AzulMaestro

Facet jest mistrzem świata. Dla mnie The Big Bang Theory to teatr jednego aktora. Genialnie wciela się w postać Sheldona.

youhaveamessage

widocznie nie oglądałeś serialu The Big Bang Theory, gdyby był taki "beznadziejny" wydaje mi się, że twórca serialu by z niego zrezygnował, najpierw obejrzyj to za co dostał Złoty Glob zanim skomentujesz.

Mongoose

Prawie się zgodzę, najbardziej niezabawny jest Johnny Galecki, Parsons jest zaraz po nim.
To że gość ma taką rolę i że do niej pasuje nie znaczy, że jest dobrym aktorem komediowym. W czym się przejawia to jego mistrzostwo niby? W tym, że umie mówić dużo i szybko? Ma ze 4 sposoby grania i to jest wszystko (tak, wiem, że taką ma rolę, ale to trochę za mało na miano najlepszego aktora komediowego).

frederic82

"tak, wiem, że taką ma rolę, ale to trochę za mało na miano najlepszego aktora komediowego" to mało?!! xDD To sedno tego serialu! O to chodzi żeby tak właśnie przedstawił tę postać. Jest niebanalna...oryginalna.

Mongoose

z jednej strony postać Sheldona perfekcyjnie dopracowana, świetnie zagrana, ale myślę, ze sposób mówienia, i gestykulacji jest podobny do samego aktora. Chociaż go uwielbiam, to wydaje mi się, że jest to aktor o jednej twarzy, której bazą jest Sheldon (może nie jako geniusz, ale o niemal identycznym sposobie zachowania się). Widziałam krótki fragment spektaklu z jego udziałem i patrząc na niego niestety widzę za dużo Sheldona. A chciałabym zobaczyć jego jeszcze w innych rolach, szczególnie czarny, bezwzględny charakter.
Chyba, że znacie takie filmy?

rivacra

Tak szczerze mówiąc, gdy oglądałam comic-con z TBBT, miałam wrażenie, że niemal wszyscy ci, którzy tam grają, sa odzwierciedleniem swoich postaci. [Najwięcej chyba Melissa gra, zwłaszcza, że przez cały czas moduluje swój głos]. Nie wiem, czy to tak dobrze dobrane role, czy te 5 lat serialu już tak na nich wpłynęło:-) Nadal jednak uważam, że jak już to taki zarzut należy postawić całej ekipie! Ale i tak ich uwielbiam, a Jima w szczególności :-)

Mongoose

Chyba nie ogladales The Big Bang Theory jest tam genialny jako Sheldon :) BAZINGA :)

Mongoose

Uważam, że Rowan Atkinson mógłby się od niego uczyć. Sheldon to reinkarnacja Jasia Fasoli tyle że z mózgiem, a nawet dwoma :-)

Mongoose

jest świetny ;)

Mongoose

Nie rozumiem jak można nie pojąć, że właśnie o to chodzi w jego postaci. Uh. Nie mówię, że jest to jakoś wielce wybitny aktor, bo widziałam go tylko w BBT, ale tam swojego bohatera odgrywa bezbłędnie.

Mongoose

Osobiście nie widzę nic zabawnego w grze tego aktora i w tym całym Big Bang. Nie porównuje się do Jak poznałem waszą matkę czy np Diabli nadali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones