Jim ParsonsII

James Joseph Parsons

8,6
11 329 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Parsons
stadnicki82

wlasnie dzis na demotach sie dowiedzialem. teraz jego gra aktorska antywaginalna traci.

stadnicki82

Wiem o tym już od 2012r :) I chodzi podobno z Polakiem... Ale to że jest gejem nie zmienia tego że jest świetnym aktorem i bez niego nie byłoby np. The Big Bang Theory gdzie gra świetną rolę i zawsze mnie śmieszy na maxa. Niech sobie będzie kim chce i robi co chce, nam nic do tego ;]

stadnicki82

no i?
mnie szczęka opadła jak zobaczyłem ile ma lat!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
potente

sugerujesz ze wszyscy wlosi to geje?

Mobilny

Jezeli maja glos jak by ktos im jaja poobcinal, to tak - geje jak nic. Zreszta daleko szukac nie trzeba na polskiej scenie szoł biznesu tez mamy takiego przerysowanego artyste - jacykow.

stadnicki82

mam nadzieję że nie empirycznie

stadnicki82

Przesadzacie. Też wiem od dawna i według mnie w Jego grze w dużym stopniu to ginie. Pooglądajcie wywiady z Nim. Tam to dopiero bije Jego orientacją po oczach.

Charlotte7x7

racja, w pierwszych kilku sekundach jakiegokolwiek wywiadu można to wywnioskować :p
W serialu nawet się kryje

oczywiscie nie tak jak Barney Stinson :D

panibozia

Barney jest gejem :O :O :O to mnie zaskoczyłaś. Ach ci faceci...

stadnicki82

Nie interesuje mnie jego orientacja seksualna. Aktor świetny.

stadnicki82

Kolejny! Już dawno dowiedziałam się o NPH, a teraz postanowiłam wpaść na profil Jima i takie BAM! W życiu bym się nie domyśliła. Nwm jak wy to widzicie, bo ja ani w grze, ani w wywiadach jakoś tak tego nie odebrałam ;)

stadnicki82

Wiemy :D Od 12 lat chodzi z Toddem Spiewak ;). Chyba nawet wzięli ślub :D :O

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
krzysiek_666

Bardzo celna uwaga. Dodam jeszcze od siebie, że choć nie jestem homo, kocham tego faceta? za rolę w wiadomym serialu.

stadnicki82

Obojętne.

stadnicki82

i co w związku z tym?

stadnicki82

Renne a "Allo Aloo" również;) Tak samo jak Gandalf z "Władcy pierścieni". Miałem kiedyś podobny wątek założony;) Szacun:)

stadnicki82

https://www.wprost.pl/prime-time/10371266/jim-parsons-ujawnil-ze-on-i-jego-maz-m ieli-koronawirusa-aktor-opisal-objawy.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones