Jim ParsonsII

James Joseph Parsons

8,6
11 329 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Parsons

on serio ma 39 lat ? haha lol, niezle sie trzyma

alexa2506944

Już nie. W kilku ostatnich odcinkach BBT zaczął wyglądać dziwnie. Albo jest na coś chory albo właśnie zaczął się starzeć. Gwałtownie...

Albo przytył? W każdym razie zwiotczał na twarzy i zwiększył objętość w innych partiach.

medithanera

moze przestali mu sponorowac makijazystke ;D

medithanera

Myślę, że głównie przytył. Dlatego wydaje się dużo starszy. Z to tego, że zwiotczał na twarzy nie zauważyłem. Może wydaje Ci się tak z powodu nowego fryzu? (który notabene wogóle mi się nie podoba i również go postarza)

alexa2506944

Też byłam w szoku wygląda na 20 parę lat by najmniej w 4 sezonie jeszcze ...

alexa2506944

Zauważyłam , że jego wiek zdradzają zęby ponieważ są bardzo zniszczone ... widać ,że pije dużo kawy albo pali fajki..

skyline8

Może miał trudniejszy okres w związku ze swoim chłopakiem...

salmaatache

jesteś jakimś homofobem czy co ;/

alexa2506944

Bo jest gejem, proste.

nikike

chyba mylisz metroseksualizm z homoseksualizmem -.-

skyline8

Nie, nie mylę.

nikike

na pewno ?;/ to dlaczego uważasz , ze bycie gejem warunkuje to , ze ktoś przesadnia dba o siebie , bo chyba to miałaś na myśli skoro uważasz , ze tylko geje wyglądają wiecznie młodo ...

skyline8

Nie, wcale nie uważam, że homo = metro, po prostu jakieś lepsze geny konserwujące są wśród populacji homoseksualnej. A tak w ogóle, to jestem facetem.

nikike

OMG! co ty jakies badania przeprowadzałeś czy co ? "populacji homoseksualnej " odpuść sobie dzisiaj już z kreskami bo piszesz jakbyś całe zimowe zapasy koki Snoop doga wciągnął.

skyline8

No przepraszam, akurat dzisiaj nie koki.

nikike

to co cie tak mocno ścięło :D

skyline8

Nie powinienem chyba tego mówić na forum publicznym.

skyline8

Snoop Dogg nie ćpa koksu ...

Detoksynator

Skąd wiesz znasz go osobiście ...? zresztą to była metafora taka ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones