Jim Sturgess

James Anthony Sturgess

7,8
11 694 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Sturgess

Co on robi w Top 10? Nie róbmy sobie jaj :P

Tom_Spark

przed Clintem Eastwoodem, Tomem Hanksem, Bruceim Willisem.. kpina jakas

tonislaw

Każdy aktor, który przekracza 1000 głosów zwykle trafia bardzo wysoko, ostatnio było tak z Julianem McMahonem, ale potem zawsze jest tak, że gwałtownie spada, bo jacyś inteligenci, nawet nie oglądając filmów z nim dają mu 1 tylko dlatego, że uważają, że koleś nie zasługuje na taką wysoką pozycję. Pamiętajmy, że ranking Top 100, to nie jest ranking najlepszych aktorów, tylko ulubionych aktorów użytkowników filmwebu.

Claire_J

W takim razie coś jest nie tak. Chyba granica 1000 głosów jest za niska skoro wyskakują takie "kwiatki".

muzulmanski_ramas

To proponuję zajrzeć na Top 100 kobiet. Co na pierwszym miejscu robi Marisa Tomei (może i jest dobrą aktorką, ale czy ktoś jest w stanie przebić Meryl Streep czy Helenę Bonham Carter?), a na drugim Amanda Seyfried, którą widziałam tylko w "Mamma mia!"? To się zdarza bardzo często. Więc nie ma się o co bulwersować, te panienki już niedługo spadną, tak samo jak spadł Jim. Niedawno widziałam go na 4 miejscu, a teraz już jest na 12. Ale mimo wszytsko uważam, że powinien być gdzieś w pierwszej dwudziestce.

Claire_J

Zgadzam się w stu procentach. Oczywiście nie powinien być w pierwszej dziesiątce, ponieważ jest wielu aktorów, którzy występują w niesamowitych filmach od ponad dwudziestu lat i to oni zasługują na najlepsze miejsca. Myślę natomiast, że powinien być w pierwszej trzydziestce, ponieważ jest bardzo dobrym aktorem i dostaje role w poważnych filmach. Dla mnie jest największym objawieniem ostatnich lat, jednak za mało promowanym. W Polsce mało kto zna jego imię.

magdalencjusz

Dokładnie. Według mnie jest on najbardziej utalentowanym aktorem młodego pokolenia. Aktorsko spisuje się bardzo dobrze, ma talent muzyczny ("Across the Universe" - gorąco polecam, nawet jeśli nie przepadacie za musicalami), jest przystojny, a to we współczesnym komercyjnym świecie kinematografii ma nie lada znaczenie. Czegóż więcej chcieć, z niecierpliwością czekam na film The Way Back, nieźle się zapowiada ;)

Claire_J

nie przecz, w Across The Universe zagrał świetnie ;P

Tom_Spark

nie przeczę, w Across The Universe zagrał świetnie ;P ale myśle że kilku aktorów ponizej niego w rankingu zasługuje na wyższą pozycje

Tom_Spark

Nie sugeruj się tak tym rankingiem. Pamiętaj, że dostęp do niego mają wszyscy zaczynając od Krysi z warzywniaka, poprzez Anię-lat 12 a skończywszy na dziadku Franku. To nie jest ranking aktorów najlepszych, tylko najbardziej lubianych przez użytkowników. Ale nawet jeśli Jim znalazłby się poza tym całym Top 100, to zdania o nim nie zmienię ;)
Pozdr.

Claire_J

Przestańcie się tym kimś zajmować, oglądałam z nim dwa filmy - oba znakomite. Lepiej mi powiedzcie co jakiś Bobek robi na siódmym miejscu. Hę?

Suriana

"Przestańcie się tym kimś zajmować" - Nie Tobie mówić mi, kim mam się zajmować a kim nie.
"Lepiej mi powiedzcie co jakiś Bobek robi na siódmym miejscu." - Przepraszam bardzo, masz na myśli Depp`a?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones