Jim Sturgess

James Anthony Sturgess

7,8
11 708 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Sturgess

Dla mnie to genialny aktor młodego pokolenia,najbardziej jak dotąd jego gra aktorska zrobiła na mnie wrażenie w "One day" i "Cloud atlas",żałuję ,że oglądałam w kinie "Upside down",ale pewnie jeszcze obejrzę gdzieś kiedyś:)W "Cloud atlas"zagrał wspaniale:)

dominika_gogolek

tak też go uwielbiam. Wczoraj w kinie oglądałam Atlas Chmur i pamiętałam tę twarz ale nie przypominałam sobie nazwiska. Uważam, że w atlasie miał najlepsze sceny.

dominika_gogolek

He,he muszę sprostować moją wypowiedź powyżej.Otóż ja "Upside down" bardzo chcę obejrzeć i żałuję właśnie,że nie oglądałam w kinie.No i jeszcze mniemam,że życie postawi mi kiedyś na swej drodze takie "Adama" jak w "Upside down":)

dominika_gogolek

tez go kocham najbardziej za role Polaka - Janusza w Niepokonanych

nutka1___

Ja go w ogóle uwielbiam, może jestem nieobiektywna :D ale uważam, że radzi sobie świetnie, jak się jeszcze wyrobi to już w ogóle będzie masakiera. O tym, że jest uroczy to wszyscy chyba tu wiedzą. :D

dominika_gogolek

Ja polecam z całego serca "The Best Offer". (Już nawet nie dla samego Jima, ten film to po prostu majstersztyk). Jim gra tam rolę drugoplanową, ale jest przecudny jako łamacz serc niewieścich :)
A uroczy, drogie panie, to Jim jest na żywo ;) Miałam okazję go spotkać i powiem Wam, że w tych oczach można utonąć...

blonde_lf

No co Ty gadasz :O gdzie go spotkałaś?! Ja też chcę! Teraz to umieram z zazdrości :D Jeszcze jedno pytanie: gdzie obejrzałaś Best Offer? W necie gdzieś czy jak?

aczkolwieczka

Film widziałam na festiwalu Berlinale w tym roku i tamże spotkałam Jima :) Złożył autograf na moim egzemplarzu "One day", uśmiechnął się nieznacznie i spytał "hey how're you doing?" :)

blonde_lf

Kurczę, to super :)

blonde_lf

Zgadzam się z Tobą , Koneser świetny film ,Jim swietny aktor , w One Day genialna rola , i tez zazdroszcze spotkania:)

dominika_gogolek

Jest ciekawy. W ogóle to jest jednym z niewielu aktorów o tak nietypowej urodzie, która zapada w pamięć. Jest charakterystyczny.

IKnowWhatYouAre

Mi zaimponował w Heartless

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones