Jim Sturgess

James Anthony Sturgess

7,8
11 694 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Sturgess

Może tyko ja mam takie zboczenie, ale oni są do siebie tak podobni, że nigdy nie wiem, który to który ;/

Little_Hooligan

Naprawdę są podobni, też ich mylę. ;>

Little_Hooligan

mi pomylił się z Benem Barnes'em :)

Kybele

ani do jednego, ani do drugiego nie jest podobny, a już na pewno nie do Barnesa :D

aczkolwieczka

Do Daniela może minimalnie, coś ma...może te brwi, czy coś..Ale w życiu bym ich nie pomyliła! :D
Za to B.Barnes...?? :D zupełnie!

aczkolwieczka

Brühl wyglądał dość podobnie do Jima w kilku scenach z "Good Bye Lenin!". ;] A tak dla mnie ta trójka w ogóle nie jest podobna. Łączą ich jedynie ciemne oczy i włosy, choć i te różnią się odcieniami. ;)

Kybele

Ben Barnes jest przecudowny, ale nie tak jak Jim ;)

Little_Hooligan

chyba tylko dla ciebie

Little_Hooligan

Gdy oglądałam sceny na statku w Atlasie chmur byłam pewna, że to Daniel Bruhl. Nawet mówiłam do męża, że to gośc z Bękartów wojny. A tu taka niespodzianka

Little_Hooligan

Wg mnie w ogóle nie są podobni, ale oboje są wg mnie świetnymi aktorami. Oboje mają tą aktorską magię.

Little_Hooligan

Nie no, Jim przystojniejszy XD

Zuzka253

też uważam że Jim jest przystojniejszy i od Daniela i od Bena:))

Little_Hooligan

Ja też! Jakież było moje zdziwienie, kiedy myślałam że oglądalam filmy z Danielem, a potem okazywało się że w połowie z nich grał Jim xd

Little_Hooligan

a dla mnie wygląda jak Joshua Jackson

Little_Hooligan

Milo Ventimiglia, sorry

angelika123a2

Dokładnie! Specjalnie weszłam na jego forum, Aby sprawdzić, czy ktoś jeszcze dostrzega to podobieństwo

angelika123a2

Tak, prawie jak bracia. Też wpadłam sprawdzić czy mnie oczy nie mylą:)

Little_Hooligan

Wg mnie tez bardzo podobni i ich mylę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones