Jim True-Frost

James True

7,1
490 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim True-Frost
gutmiko

Na początku troche wcurwiała jego ciamajdowatość (stereotyp polaka w USA...), podobnie zreszta jak MIckey Doyle z Boardwalk Empire. Ale zarówny Pryz jak i MIckey wyrobili sie i okazało sie ze nie sa tak glupi jak moglo by sie wydawac. To dobrze :P

cRIS_10

Tez go nie lubiłem na początku ale Prez zdecydowanie sie wyrobił. W porównaniu do piewszej serii (wybił oko chłopakowi z blokowiska) a czwartej gdzie uczy w szkole, to jest duża zmiana na plus

gutmiko

troche mi zaspoilerowales bo jestem dopiero na 2 sezonie, ale to nic wielkiego :P

gutmiko

z oprawcy do "wybawiciela"

gutmiko

O ile w terenie dawał się ponieść emocjom to gdy trzeba było ruszyć głową (np. rozpracować jakiś szyfr) stawał się od razu niezwykle wartościowym ogniwem swojej policyjnej ekipy. Skojarzyło mi się to z II wojną światową i trzema polskimi matematykami (Marian Rejewski, Jerzy Różycki i Henryk Zygalski), którzy rozszyfrowali Enigmę.

cRIS_10

W boardwalk empire Jim gra Elliota Nessa (tak tego Nessa z Nietykalnych :) ), drugoplanową postać. Widoczny m.in. w s05e02

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones