Jimmy FallonI

James Thomas Fallon Jr.

7,0
1 109 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jimmy Fallon

Hi, FalPals!
Ponieważ sporo osób ubolewa nad faktem, że TSJF nie można oglądać w Polsce w całości i że
trzeba zadowalać się szczątkowymi materiałami z YouTube'a, postanowiłam podzielić się
paroma łatwymi sposobami, korzystając z których można dostać się do całych odcinków.

Emisją TSJF w Europie zajmuje się stacja CNBC. Jeśli macie nc+, istnieje duże
prawdopodobieństwo, że macie dostęp do CNBC (numer kanału 230). Tonight Show jest tam
emitowany codziennie o północy, a w soboty puszczają dwie powtórki "najlepszych" odcinków o
21, zwykle poniedziałkowy i środowy.

Jeśli nie macie jednak dostępu do CNBC, zawsze można oglądać na oficjalnej stronie TS.
Wystarczy wpisać nbc.com/the-tonight-show/episodes/(numer odcinka). Starsze odcinki nie są
dostępne, ale z danego i poprzedniego tygodnia zawsze tak, prawie od razu po emisji, w jakości
jak żyleta i z angielską transkrypcją. Podpowiedź: aby je obejrzeć, trzeba zmienić sobie IP na
amerykańskie, programem do VPN, np. Hotspot Shield.

Jeśli to zawiedzie, zawsze można znaleźć ponad 10 linków do każdego odcinka na Project Free
TV (tutaj: http://www.free-tv-video-online.me/internet/the_tonight_show_starring_jimmy_fall on/)
albo na watchseries.lt (http://watchseries.lt/serie/The_Tonight_Show_Starring_Jimmy_Fallon -
tam jest zawsze mnóstwo linków). Zwykle linki pojawiają się 2 dni po emisji. Proponuję
zainstalowanie sobie AdBlocka, bo wyskakujące zewsząd reklamy naprawdę są denerwujące.
Zaletą oglądania na stronie nbc jest niewątpliwie jakość, bo wideo z wspomnianych serwisów to
zwykle nagrania fanów z emisji.

Pozdrawiam!

sonoreska

Dzięki wielkie za pomoc odnośnie oglądania z transkrypcją, bo szukałem od dawna napisów po ang. Szkoda tylko, że jedynie najnowsze odcinki można oglądać.

sonoreska

O M G - od roku mam CNBC i dopiero teraz się dowiedziałam <3 <3 <3 dziękuję!!!

sonoreska

Dzięki za info, Sonoreska! Działa. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones