Jimmy Jean-Louis

6,6
633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jimmy Jean-Louis

I na dodatek fantastycznie zagrał w Phat Girlz ;) Po prostu ciasteczko mniaaam

rudaxxxmarta

Zgadzam się w 100%!! :D
Od razu zwróciłam na niego uwagę ^^ Ma śliczny uśmiech i głębokie oczy :D

I popieram - w "Grubazzzkach" był świtny :D

Sanjula

Dziewczyny! Z ust mi to wyjęłyście! ZGADZAM SIĘ w 100%!!! W Grubazzzkach po prostu boski... :-)

Sanjula

Zgadzam się! własnie oglądam Grubazzzki i facet powala tym spojrzeniem i uśmiechem! :))

rudaxxxmarta

ma interesującą urodę. poznałam go dzięki teledyskowi janelle monae 'many moons'

veronicah

co tam oczy co tam usmiech....ahhhh te CIAŁOOOO :))))))

omnibuska

wiecie co nie będę oryginalna....ALE MACIE ZUPEŁNĄ RACJĘ!!! On jest śliczny...pod każdym względem...a w Grubazzzkach najbardziej podobało mi sie ujecie na końcu, kiedy Jasmin przyjechała do niego...on tak słodko jej słuchał i oparł się o ściane budynku...bardzo przystojny, normalnie model ;)
Pozdrawiam:*

rudaxxxmarta

Taaaaaa..... a myślałam, że żaden aktor w sensie -> "idol" mnie już w żaden sposób nie ruszy (tak robią "piętnastki" - bez urazy dla wieku - ale każdy wiek ma swoje "prawa").
Myślę sobie - przecież to facet jak każdy inny i tak było dopóki nie zobaczyłam jego (w Grubazzzkach) i doznałam "objawienia".
Film obejrzałam do końca tylko ze względu na niego.
Kości policzkowe, uśmiech, oczy, budowa ciała.
On po prostu nie ma wad!
Pozdrawiam

rudaxxxmarta

Nie powiem bo facet jest przystojny! Widziałam go tylko grającego w Grubazzzkach ale to mi chyba wystarczy aby wiedzieć czy jest na co popatrzeć czy nie :)

wildchild_2

Świetny!!! Czytałam z nim wywiad, nie wiem czy w 100% autentyczny ale jeżeli tak, to fantastyczny z niego facet!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones