Jing WongI

Yat Cheong Wong

6,8
37 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jing Wong

Jestem pierwszy. Może nic mądrego nie napiszę, ale Pan Wong ma kilka naprawdę ciekawych tytułów na swoim koncie. Jak widać po waszych ocenach, średnia jest ok. 7-8/10, tak więc bardzo wysoka.

Z filmów które mi przypadły do gustu mogę polecić Legendę Czerwonego Smoka, Kolor Prawdy (trochę ocena zawyżona na FW ale film ciekawszy niż wiele przereklamowanych amerykańskich sensacji) i chyba mój najulubieńszy: Triada z Hong Kongu.

perun_6

Właśnie jestem na etapie oglądania serii ''God of gamblers'' na you tube jest z angielskimi napisami. Muszę przyznać, że przypadły mi do gustu te filmy, podobnie, jak ''Bliźniacze smoki'', czy ''Miejski łowca'' z Jackie Chanem w roli głównej. Tak więc uważam, że Jing Wong jest dobrym reżyserem.

karoman4

Ja teraz właśnie oglądam tę serię. Na razie najlepsza wydaje mi się I część. Filmów z Jing Wongiem jako reżyserem widziałem jedynie 12, ale większość była na dobrym lub bardzo dobrym poziomie, np: "Gam chin dai gwok", "Da Shang Hai" czy też "Kolor prawdy". Za to nie przypadł mi do gustu "Miejski łowca".

fredaser

"Miejskiego łowcę" dawno oglądałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones