Joanna CassidyI

Joanna Virginia Caskey

7,0
2 174 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Cassidy

Już pomijając wszystko, co chciałam o niej napisać... JAK TO MOŻLIWE? 67 lat, gdzie
wygląda na 40-45

igulla666

Na zdjęciach w galerii z ostatnich filmów wygląda na 60+. Chyba nie wiesz jak wyglądają kobiety w danej dekadzie swojego wieku skoro twierdzisz, że wygląda młodo...

Lorenzo

Wygląda młodo! I naturalni W "Body of Proof" Świetnie się prezentuje i jeśli próbujesz powiedzieć, że tak wygląda każda babka pod 70tkę to chyba ty nie masz pojęcia o czym mówisz!! Igullaa może przesadziła z tym 40, ale prawda jest taka, że wygląda super!!!!

k_007

Nie krzycz już tak na mnie ;-)
Mam pojęcie o czym mówię, gdyż wiem jak wyglądają kobiety 40-o letnie, tak samo 50+
A na zdjęciach w galerii wygląda własnie na 60+ co wyżej stwierdziłem.

Wiem, również jak człowiek może się szybko zestarzeć i wyglądać w danym wieku na 10 lub nawet 20 lat więcej.

Lorenzo

:) Rozumiem co masz na myśli i mam świadomość tego, że gdyby przestać jej farbować włosy, zmyć tapetę i zmienić ubranie to wyglądała by na swój wiek,ale Oglądając "Body of Proof" widzę w tej babce energię i atrakcyjność, któran ie jest typową dla kobiet w tym wieku ( również aktorek). Chodzi mi tylko o to, że patrząc po innych babkach w tym wieku nie mówiąc już o babulinkach na ulicy trzeba przyznać, że kobieta dobrze się trzyma. Wiem ,że przychodzi taki moment ( zwłaszcza u kobiet) że nawet najlepsza szprycha się drastycznie starzeje i np. w wieku lat 50 wygląda super a już w wieku 54 jak by postarzała się o dekadę, ale na boga mówimy o 70 latce, która na dodatek nie straszy zbotoksowaną maską. Koniec końców jako kobieta muszę przyznac, że jeśli za 40! ponad lat będę tak wyglądać to przestaje zbierać na przeszczep twarzy!
:)

k_007

Właśnie oglądam Body of Proof (tak dla przypomnienia), a niedawno oglądałam Boston Legal. W obydwu serialach jest piękna i seksowna. Jeśli coś tam sobie wstrzykuje to robi to z umiarem i wygląda super. W młodości była ładna ale raczej taką "męską-ostrą" urodą. Okazuje się, że taki typ jest jak wino. Im starszy tym lepszy (nie rozmywa się, ma charakter). Piękna kobieta :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones