Joanna Krupa

6,2
171 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Joanna Krupa

Oczywiście moja opinia dotyczy jedynie sekcji medialnej, bo raczej internauci są bardzo
"anty" na Krupę, chyba, że wchodzą tutaj i piszą o niej zaraz po tym jak oglądali "Tap Madl
żenadl" i rezerwują sobie prawo na opinię tej aktorki, że jest genialna, chociaż grała
niewiele i kiepsko.

Zaraz ale dlaczego ja jej tak nie lubię?
1. Przede-wszystkim dlatego, że jest sztuczna, udaje, że zna się na show-biznesie a
przecież w US jest nikim.
2. Udaje jak Ronaldo po kiepskim faulu, zapomniała języka ojczystego w gębie i
podkreśla swój pseudo-amerykański akcent. Skąd to wiem? Bo Scorupko też wyjechała
do stanów i języka w gębie nie zapomniała.
3. Scorupco nie dość, że grała z Bondem to nie musiała przerabiać sobie mordy by
pokazać się w żałosnym Tusk Vision Network (TVN)
4. W końcu, może trzeba przejść do rzeczy? Oceńmy jej filmy. Te oceny wydają się
wysokie nie? Tyle, że wystawiło je może ok 40 osób? Widzicie jak "popularne są filmy" z
tym paszkwilem? To wszystko zasługa pseudo-fanów. Nie słyszeliśmy o Krupie zanim
nie pojawiła się w TV i o zgrozo na portalach internetowych. Kim jest, kto to? Dla mnie
nikt! Ale reakcje są i to się liczy.
5. Po co ktoś ją lansuję? Po co wywalać ją na piedestał razem z jakąś fanką futbolu
Siwiec?

użytkownik usunięty
skt84

Zgadzam się z Tobą w 100% i leci zasłużona jedyneczka. A co do lansu, lansowali ją po to by jak najwięcej ludzi oglądało Top Model. Gdy ten durny program zejdzie z anteny (może już zszedł? nie wiem nie orientuje się) znajdą inną pustą laleczkę i ją będą lansować...

Lansują tą Siwiec ale niestety ja wiem to z internetu :/

skt84

Siwiec i Krupa Rzeczywiscie są Bezmózgie , kosmici wycieli im mózgi i zjedli je razem z Bitą śmietanką w spreju.........

skt84

dokładnie jest zerem i tyle,nie trawie jej,niech nikt mi nie pyerdoli,że jest ładna,bo mi się nie podoba,ma krzywy ryja,dziwny nos i nawet bym jej nie puknął,za granicą jest nikim,pyerdoli tym ponglishem qrwa jakby nie umiała gadać po polsku,wstyd robi wieśniara straszna

g_lox

na wioche,pl najbardziej zaliczyłbym jej to kaleczenie języka. Na pewno ściemnia bez dwóch zdań.

g_lox

hehee ! dobre, dobre :>

skt84

No no wy jesteście tylko zerami w Polsce hehe. Hate Hate Hate.

Mycek

Ale masz zapłon po dwóch latach... Osioł osioł osioł...
Pewnie wczoraj oglądał program na TVP 1 bo miało być coś o Krupie. No ja nie oglądałem ale widziałem zapowiedzi.
Czasem aż dziw bierze, że przyjdzie tu taki opóźniony Mycek po dwóch latach zaraz po tym jak mu TVP zlasowało mózg.
Teraz pokaż hate hate ośle...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mycek

Na pewno bym ci tego nie powiedział na ulicy skoro siedzisz na garnuszu rodziców, i jedyne twoje rozrywki to Krupa, TVP i kozaczenie na forach. No ale nie zaprzeczyłeś, że jesteś telewizyjnym mapetem. Jesteś tak przewidywalny, że nie trudno się domyślić, że jesteś jakiegoś marginesu społecznego. Czas tyka, dziewuchy nie ma a stara pewnie myśli jak się tu pozbyć osła z domu. No tak skoro tak lubisz naskakiwać na starych to pewnie twój puka się w głowę że sam jest osłem, bo takiego osła ma na utrzymaniu w domu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mycek

"Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem" - ty sobie "oszczędzasz", pisząc komentarz o hejcie i dostać bana hejtując innych, po prostu esencja pustego łba leminga.

Mycek

Pokazywanie cycków i to wątpliwej urody jeszcze na dodatek, w Pleyboyu i CKM-mie tak teraz zostaje się gwiazdą
NIESTETY Ja bym wszystkie te takie głupie cipy jak Krupa wp....olil vdo SZAMBA tam gdzie ich miejsce......... :>

skt84

Każdy ma swój gust, a Ty swoją opinię lepiej zachowaj dla siebie, Zajmij się swoim życiem, bo niektórzy lubią Asie, jest miła, sympatyczna i piękna, a to, że Ty jej nie lubisz, nikogo nie obchodzi, więc lepiej zamknij się, twierdzisz, że jest "nikim", ale ciekawa jestem czy Ty byś dostał chłopcze jakąkolwiek rolę w USA, wątpliwa sprawa, zazdrościsz jej?? :) PS: Ta twoja zawiść do ludzi Cię zniszczy, matkę Ci zabiła, że ją tak ciśniesz?? Robi co chce, to co jej się podoba, bo to jej życie, jej wybory, a Ty zamiast krytykować zajmij się swoim, chyba, że jest na tyle nudne, że siedzisz przed komputerem i hejtujesz na filmwebie osoby ze świata show-biznesu:) Brawo! :D

natalia18x1

Kolejna nowa w sieci odpowiada na post sprzed dwóch lat... weź się dziecko lepiej za naukę. A tak poza tym to, że ją lubisz też nikogo nie obchodzi i zachowaj to dla siebie. Czytaj daty i posty jakie ludzie tutaj piszą bo również powtarzasz się i wychodzisz na kompletną...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skt84

Nie lubie Krupy, wręcz nie cierpię właśnie za to przelansowanie i udawanie jaka to ona światowa, ale pytam się co ma na celu twój hejt? i czemu obrażasz innych użytkowników którzy mają odmienne zdanie?

Robaczek_12

Jak obrażam. Przecież użytkownik "natalia18" napisała takie bluzgi, że usunięto treść, no chyba, że do niej piszesz.

skt84

Obrażasz wszystkich od samego początku.
Nie dziwie się, że Natka tak napisała, skoro wyżej twoje posty obrażają wszystkich którzy mają odmienne zdanie niż ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skt84

To że m.in: "a Ty zamiast krytykować zajmij się swoim, chyba, że jest na tyle nudne, że siedzisz przed komputerem i hejtujesz na filmwebie osoby ze świata show-biznesu:)"
Nie wiem co napisała w tamtym poście i w du*** to mam ale widzę twoje posty które też powinny isc do bana a jakoś tu są....kwestia zgłoszenia a ty się jarasz jakby sam sąd najwyższy zbanował tamten komentarz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skt84

Moje? gdzie niby?
Sam jesteś dzieciakiem, tylko dzieciak hejtuje jakieś Hollywoodzkie gwiazdki...hah śmieszne.
Bełkot to wszystkie twoje posty od 2012 także lepiej się nie wypowiadaj.
Poza tym widzę jakieś problemy psychiczne. Natalia18x1 tak ci zaszła za skórę, że mylisz ją z innymi? psychol!
Aa...i radzę zmienić awatar, bo jak na takiego starego pierda, to taki nie pasuje.

Robaczek_12

Masakra, co za bełkot. Od kiedy ludzie sami siebie masakrują?

skt84

Jak masz zamiar pisać sam ze sobą to nie musisz mi tego oznajmiać w powiadomieniach.

skt84

Jeżeli mieszkasz całe życie no większość w innym kraju twoim językiem staje się język ten w którym mieszkasz wiele tysięcy Polaków mieszka zagranice ci co wyjechali w okresie wczesnej młodości uważają język np. Niemiecki czy Angielski za ich ojczysty asymilują się z kulturą itd. dlatego są określani pochodzenia choć sami uważają się za część tamtego kraju a nie Polski którą maja jedynie powiązanie takie ze tu się urodzili nic więcej

skt84

Troche to żalosne, zeby jedno zero pisalo takie bzdury o innych, tylko dlatego, ze samemu do niczego nie doszlo.

Straight_Outta_GDW

A kogo ona obsmarowała, że nazywasz ją zerem?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Straight_Outta_GDW

Także nie uraziłeś mnie wogóle nie martw sie tym

Straight_Outta_GDW

Pokazywanie cycków i to wątpliwej urody jeszcze na dodatek, w Pleyboyu i CKM-mie tak teraz zostaje się gwiazdą
NIESTETY Ja bym wszystkie te takie głupie cipy jak Krupa wp....olil do SZAMBA tam gdzie ich miejsce......... :>

Straight_Outta_GDW

Zawsze sie znajdzie jakis DEBIL który bedzie bronił bezmózgich pałoniów którzy pokazali sie w pleyboyu, CKMie albo w Maximie i dlatego teraz uważają sie za sławnych celebrytów, tylko dlatego ze pokazali cycki i to jeszcze na dodatek wątpliwej urody w paru szmatławcach i gównianych gazetkach....... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones