Joanna Kulig

7,7
28 131 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Kulig
j_bielik

Hehe to samo miałam napisać.

j_bielik

Pozostaje mi się pod tym podpisać.

eveline_v

Mam takie samo zdanie. Nie wiem dlaczego ale ta kobieta działa mi nerwy

johnmclane

To tak ja mi. Te nerwy zaś pobudzają do wzmożonej aktywności pewien gruczoł zwany prostatą:)

Pawcio_filmaniak

Chyba "mnie", jeśli już...

eveline_v

"na nerwy " miało być :)

johnmclane

I dlaczego usilnie tak wszędzie jest promowana skoro jest drewnem

j_bielik

witam w klubie

j_bielik

To w takim razie co robisz na jej profilu? Pochwalić się, że czegoś nie rozumiesz?

cxap

na przykład a jaki masz problem ?

markin

To ty masz problem, że czegoś nie rozumiesz, hello?

cxap

na tym polega inteligencja, poszukiwanie, zadawanie pytań. Więc z czym takim przyszłaś na świat, że nie musisz się niczym interesować ?

markin

Kochany, ale ty się nie wykazałeś ani inteligencją, ani poszukiwaniem ani trafnym pytaniem. Walnąłeś stwierdzenie na forum, w zasadzie składające się tylko z tematu i co? A potem jeszcze komuś napisałeś: "właśnie ciekawe może by pogrzebać w rodzinie, coś ciekawego pewnie się znajdzie". Co tu dużo mówić, żenujące. Jesteś pełnym złej energii, smutnym człowiekiem. I jeśli z czymś można mieć problem, to z tym. To jednak kłopot już twojej rodziny czy ludzi mających nieprzyjemność obracać się w twoim towarzystwie. Dziękuję za rozmowę, szkoda mojego czasu na jej kontynuacje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

Jednym z najważniejszych elementów inteligencji jest takt.

Pawcio_filmaniak

bliżej kultury ale to już twoja inteligencja

markin

Co prawda cięta riposta, ale słoma z buta wystaje

Pawcio_filmaniak

ja wychodzę na dwór jak widać twoje wyjście jest na pole

markin

Nie zrozumiałeś mojego wczorajszego wpisu. Założyłem, że przypadek, że gorszy dzień. Ale mojego dzisiejszego wpisu też nie zrozumiałeś. Ot i masz swoją inteligencję w całej okazałości

Pawcio_filmaniak

widać nie masz na tyle inteligencji żeby rozmawiać na odpowiednim poziomie a mnie od schylania się do twojego poziomu zwyczajnie plecy bolą

markin

...i nadal nie jarzysz, o co mi chodzi...

Pawcio_filmaniak

a kto by jarzył, zasada jest prosta nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a następnie pokona doświadczenie. Do serca sobie biorę co lepsze mądrości i faktycznie nie zniżam się do takiego poziomu.

markin

Ty faktycznie jesteś tępy. To może jeszcze raz: "Jednym z najważniejszych elementów inteligencji jest takt." Przeczytaj to ze zrozumieniem

Pawcio_filmaniak

przeczytaj powyższe

markin

Nie chce mi się tłumaczyć na czym polega różnica między taktem a kulturą. Straciłem cierpliwość i wiarę w efekt moich wysiłków, bo jak widzę, to straszliwa mordęga, a ja nie mam kwalifikacji pedagogicznych. Zamykam ten wątek, w końcu tu jest o Joannie Kulig

Pawcio_filmaniak

wysiłki to ty sobie na swoich dzieciach ćwicz i im wpaja takie bzdury w przyszłości będzie się z kogo śmiać. Za to ja mam kwalifikacje oligofrenopedagogiki. Więc stosuj się do zaleceń i czytaj co piszę ze zrozumieniem.

markin

Od moich dzieci to ty się odp...dol buraku

j_bielik

właśnie ciekawe może by pogrzebać w rodzinie, coś ciekawego pewnie się znajdzie

j_bielik

Fenomen nie musi zawsze być sprawą rozumu. Może być sprawą emocji. Mnie ta dziewczyna zachwyca niemal wszystkim: chodem, gestami, mimiką, pięknymi zmysłowymi ustami, ogólnie stuprocentową samiczością. Nie potrafię wytłumaczyć tego rozumem

Pawcio_filmaniak

więc zwyczajnie cię kręci co nie znaczy, że jest dobrą aktorką, w takim razie, to co piszesz wyklucza cię z oceny aktorskiej tej pani

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
j_bielik

co do aktorskich talentów zarzutów nie mam specjalnie, ale urodę ma nachalnie irytującą i nie trawie filmów z nią....

j_bielik

Irytuje mnie. Wykształcona w zawodzie, współpracowała z teatrem, fortepian - właściwa osoba na właściwym miejscu. A jednak jak mam wybór to ją nie oglądam, drażni mnie . Ale cóż..... chcę być na bieżąco z filmami i kibicuję polskiej kinematografii z nią czy bez niej...

j_bielik

Powiem ci jaki jest jej fenomen. CYCKI i nic po za tym

j_bielik

To proste. Ma fajne cycki.

j_bielik

nawet jej cycki nie pomogly w amerykanskiej karierze hahaha

Hans_Kloss

Bardzo prymitywna wypowiedz. Jak sie tytulujesz? Krytyk filmowy?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
j_bielik

Odpowiedz jest prosta - cycki.

j_bielik

Ma dwa niepodważalne walory

DzieXik

(._Y_.)

j_bielik

Uwielbiam ja, zachwycam sie nia. Mysle ze trafia do wiekszosc tak jak i do mnie, stad fenomen. Prosta matematyka, taka nie za skomplikowana. Nie wymaga nawet szkoly podstawowej

j_bielik

Film "Sponsoring" odpowie Ci co ludzie w niej lubią.

j_bielik

W kontekście walorów szanownej celebrytki, które zwykła wysuwać na pierwszy plan nie mogę się oprzeć chęci przywołania cytatu z Ciffhanger'a (tego z Sylvestrem Stallone): "Gravity's a bitch, ain't it?" Tak więc, śpieszmy się kochać... i takie tam.

j_bielik

Bo ona nie ma fenomenu tylko talent. A nawet dwa duże talenty. Reszta jest do pominięcia.

j_bielik

Talent trudno skomentować, ale fenomeny to ona ma dwa - olbrzymie i naturalne.

j_bielik

Cycki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones