Joanna Moro

6,6
678 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Moro

bardzo lubię Panią Joasię, i mam nadzieję że nie tylko w Rosji będzie robić karierę, liczyłam na to że po sukcesie Anny German zagra w jakieś polskiej produkcji, mam nadzieje że ludzie zapomną jej występ w Opolu , zaśpiewała jak potrafiła, a jeżeli ona źle zaśpiewała to tylko przez tremę.

kinomanka_13

A mnie ta Pani drażni. Wkurza mnie, że próbuje się wypromować na postaci Anny German. Zagrała ją bardzo dobrze, ale serial się skończył. A ta chce nagrywać płytę z przebojami German, jeździ na spotkanie z fanami German i śpiewa jej piosenki w Opolu. Czas się przebudzić Joasiu - nie jesteś Anną German TYLKO zagrałaś tę postać. Czas zacząć szukać nowych ról ^^

Ines13

śpiewała tylko jedną piosenkę, i mam nadzieję że są tacy ludzie co nie oceniają Panią Joasi przez pryzmat występu w Opolu.

kinomanka_13

Nie chodzi o sam występ w Opolu - nie jest tajemnicą, że Joasia chciała wydać płytę z piosenkami Anny German. Co więcej chciała również sama wykonać w serialu jej piosenki - ale procedencji się nie zgodzili. To, że pojawia się na zjazdach fanów Germanówny też niestety jest faktem - generalnie w moim odczuciu Moro zaczęła ciągnąć zbyt wiele korzyści z wizerunku genialnej piosenkarki. Serial się skończył - jako profesjonalistka powinna zakończyć ten etap i grać w innych produkcjach. na tle tych faktów występ w Opolu to najmniejszy incydent który mnie drażni;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones