Joanna Orleańska

Joanna Pierzak

7,3
2 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Orleańska

Najpiękniejsza polska aktorka. Co do talentu się nie wypowiem, bo będę strasznie
stronniczy :D

maybac

Myślę, że upływ czasu jej służy.
Co do umiejętności, również- wyrobiła się- i mam nadzieję, że będzie dostawała co raz lepsze propozycje.

maybac

zgadzam się, jest naprawdę piękna

maybac

chyba się z tobą zgodzę :) fajna jest też Przybylska, ale Joasia jednak ma w sobie ten wdzięk.

maybac

buhaha gdzież ona najpiękniejsza?? średnia, po prostu kolor włosów tak działa na facetów! tak naprawdę z twarzy jest przeciętna.

malina_toja

zazdrościła dziewczyna zazdrościła malina że nie jest taka lasia jak pani Joasia ojdana ojda na ojdana ojda na ojdana ojda na ojdana ojda na. Bum cyk cyk bum cyk cyk ta rara rara ra ula lala bam!

malina_toja

zmień nicka na "pasztet_toja" i tyle w temacie

malina_toja

wg mnie - straszny banał, sorry ;]

tweety77

w sensie jej uroda

użytkownik usunięty
tweety77

Nie znasz sie Naturalne blond wlosy,jasna karnacja i niebieskie oczy to bardzo szlachetny typ urody w dobie mody wsrod pustakow na smazenie sie w solarium i farbowanie wlosow na czarno Poza tym ciemnowlosych jest wiecej niz jasnowlosoch,wiec juz przez ten fakt jej uroda jest unikatowa:p

taa - ten platynowy blond to na pewno jej naturalny kolor włosów, ehe ;>
właśnie moda na solarium minęła, może lachony szlajające się po dyskotekach jeszcze tak wyglądają, ale "na salonach" już tego nie uświadczysz. no dobra, może Dody i inne u nas się jeszcze nie ogarnęły, ale "w hollywoodzie" już od dawna ceniona jest porcelanowa cera i naturalność. blondynek też jest od groma, a mi chodziło bardziej o rysy twarzy, które u Orleańskiej mnie w ogóle nie zachwycają. Już bardziej "to coś" ma w sobie Natalia Rybicka.

użytkownik usunięty
maybac

najpiękniejsza to jest Urszula Grabowska

też jest zajebista !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones