Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
102 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

Niewątpliwie jest to geniusz w każdym calu. Rozpieprzyło mnie 5 ról: "Mistrz", "Gladiator", "Spacer po linie" i "Kochankowie" oraz "Jestem jaki jestem". Już po samych wypowiedziach posłanych w kierunku Akademii zasługuje na szacunek a co dopiero uwzględniając jego genialną grę. Aktor która zagra każdą rolę... Od skur... na miarę Commodusa po upadłego gwiazdora ("Jestem jaki jestem")
W ciągu kilku lat wyprze takich jak DDL, choć po roli w "Mistrzu" zastanawiałbym się czy już tego nie zrobił... Najbardziej niedoceniony aktor zaraz po Oldmanie.

ILoveHaribo

zgadzam się w pełni z wypowiedzią wyżej :)

ILoveHaribo

Ja też się w pełni zgadzam :)

Vandetta_2

W "Kochankach" powalił mnie autentycznym zachowaniem pod koniec filmu (łzy, trzęsące się ręce), ale w "Mistrzu" przeszedł samego siebie co najmniej 15 razy.

ILoveHaribo

albo i więcej. Geniusz w każdym calu

ILoveHaribo

DDL to mój absolutnie ulubiony aktor i choć ostatni Oscar mnie cieszył, to osobiście chyba też przyznałbym go Joaquinowi za rolę w "Mistrzu".

ILoveHaribo

Osobiście też lubię Phoenix-a i uważam go za świetnego aktora. Ale czy wyprze największe tuzy z DDL na czele przekonamy się. Ja mu tego życzę. Lecz można też dodać że jego osobliwy charakter mu tego na pewno nie ułatwi. Nie mniej powodzenia.

ILoveHaribo

Fakt, widzę w nim geniusza.

ILoveHaribo

Popieram. Rewelacyjny aktor. Geniusz. Niestety niedoceniony zarówno przez akademię, jak i przez widzów. Niestety spotkałam wielu ludzi, którzy nie mają pojęcia kto to jest.

Moniia

Niedoceniony przez Akademię bo jeździ po nich, jak chce. Widzów potrafi oczarować każdą, nawet drobną rólką. (Jeśli go rozpoznają na ekranie)

ILoveHaribo

I tego właśnie nie lubię. Powinni go ocenić po rolach a nie zachowaniu. Miałam nadzieję, że za Mistrza dostanie Oscara... Dopiero teraz zauważyłam, że jest na 125 miejscu w rankingu. Tak nisko?

Moniia

Nie zwracaj uwagi na ranking FW, w top 100 siedzą takie ciule jak Somerhalder, Parsons itp itd.

ILoveHaribo

Na prawdę tych oczu i tej wargi z blizną można nie poznać?

hella_266

Kiedyś obejrzałem "Kochanków" i nie mogłem uwierzyć że aktor grający Leonarda był tym samyn aktorem który grał Commodusa, tak więc jest to realne :)

ILoveHaribo

Samym* , przepraszam za literówkę.

ILoveHaribo

Ja go wypatrzyłam w" Za wszelka cenę" Van Santa i od tamtej pory go uwielbiam.A tam to dopiero wygląda inaczej ,taki młody szczawik :)

ILoveHaribo

Najlepszy aktor. Mam na jego punkcie nieodwracalną obsesję...

ILoveHaribo

zgadzam się :) !
dodałbym jeszcze "Zatrute pióro"

Robertul

Fenomenalny aktor!

W gladiatorze wykazał się swoim talentem dramatycznym. Niezwykłe poruszająca scena, gdy Komodus wyznaje swój żal do ojca o nieprzekazanie mu tronu. Zagrał tam tak przekonująco i dramatycznie, że do dzisiaj ta scena robi ogromne wrażenie.Świetny też w Zatrutym Piórze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones