Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
102 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

gdyby nie konkurował z Danielem Day Lewisem dostałby Oscara, zresztą powinien go dostac ale wiadomo o co chodzi...

ulla212

DDL nie był lepszy od Phoenixa tym razem. Owszem to znakomity aktor ale tym razem Phoenix go przebił.

Asgar_3

też tak uważam, chodzilo mi o to, że nie miał szans w tym roku konkurując z Lincolnem...i nie mam tu na mysli gry Daniela Day Lewisa (chociaż był świetny) bo aktorsko lepszy był Phoenix ale to, że Akademia jest bardzo zachowawcza w swoich wyborach gdy chodzi o filmy związane z historią Ameryki plus Phoenix nie nalezy do ulubiencow Hollywood więc sprawa z góry była do przewidzenia

ulla212

zgadzam się z tobą. Ale jak ktos madrze zauwazył Oscar nie jest juz wyznacznikiem talentu

ulla212

Ponoć Phoenix miał najmniej głosów ze wszystkich nominowanych. Taki przeciek słyszałem.

neo_angin

Bo jest najmniej lubiany. Teraz nie talent patrzą. Nie boi się powiedzieć co mysli, wali prawdę prosto między oczy i dlatego miał najmniej głosów. Jeżeli chodzi o zagraną rolę to był nie do przebicia w tym roku, ale tak jak pisałam, teraz nie ocenia się talentów. W innych tematach piszą to samo

neo_angin

tu nie ma mowy o jakiejkolwiek obiektywnej ocenie talentu i gry, zreszta mysle, ze gdyby jakimś cudem dostał Oscara zewsząd pojawiłyby się głosy oburzenia ze względu na to właśnie, że nie jest lubiany....

ulla212

Jeśli mogę, to czemu tak go nie lubią w hollywood??

Elvis_Zyje

przez 2 lata udało mu sie nabrać całe Hollywood jakoby stoczył się na dno, ogłosił koniec kariery filmowej żeby poświęcić się muzyce, zrobił z siebie menela i ćpuna po czym okazało się, że to jedna wielka mistyfikacja

ulla212

fakt, czytałam o tym, dobry i ciekawy pomysł. Ale przyznam, że bardzo mnie cieszy, że była to tylko wielka mystyfikacja :)

Asgar_3

ZGADZAM SIĘ w 100 procentach

ulla212

On i tak tej nagrody nie chciał, było to widać po jego minie, gdy wyczytywali jego nominację. ;)

Demotrix

To prawda że nie chciał, zresztą głośno o tym mówił i dobrze. Brawa za odwagę

Demotrix

a mam pytanie dlaczego on się tak krzywił na tego oskara, skąd taka niechęć do niego?? :)

Elvis_Zyje

Nie znam powodu samego aktora, ale gala rozdania Oskarów już dawno straciła swój pierwotny cel i sens, jest to teraz impreza czysto polityczna, wystarczy spojrzeć na to, jakie tam filmy są nominowane i jakie wygrywają. Może Phoenix nie chce mieć po prostu z tą szajką nic wspólnego. ;)

Elvis_Zyje

zgadzam się w zupełności, jak oglądam czasem galę i widze kto wygrywa to słabo mi ;/ tak samo strasznie mnie wkurza ze Leo Dicapro jeszcze nic nie dostał pomimo, że był kilka razy nominowany za wybitne filmy, no ale nie mamy niestety wpływu :D
Phoenix musiał zmienić nastawienie bo pamiętam jak oglądałam oscary jak Russell Crowe dostał za Gladiatora to cieszył się bardziej od niego, to było słodkie :D

ulla212

Moim zdaniem miał otrzymać Oskara za Gladiatora. Del Toro był w Trafficu dużo słabszy.

kendo777

Weź mi nic nie mów. Między innymi przez tą rolę zainteresowałem się kinem na poważnie. Miałem wtedy z 11 lat. Kiedy obejrzałem ten film to byłem zachwycony aktorem. Teraz kilka lat po tym, nadal ta rola jest dla mnie geniuszem, Oscara powinien dostać już nie raz i tyle.

ulla212

moim zdaniem za role Kommodusa w Gladiatorze nalezy mu sie tak wielki Oscar ktorego by nawet nie mogl podniesc.zagral tam na rowni z Crowe'm a moze nawet odrobine lepiej ; )

sokkerowiec1

prawdę mówisz :)

sokkerowiec1

No fakt Crow zmiażdżył, Ridley zmiażdżył ale Joaquin... nie na to nie ma słów.:D

ulla212

Juz za gladiatora powinien dostac!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones