Jocelin Donahue

Jocelin Yvonne Donahue

6,6
1 079 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jocelin Donahue

Widziałem z nią jak dotąd trzy filmy. "Dom diabła, Naznaczony 2 i The Burrowers". Jedna rola główna i dwa epizody.
Szkoda, bo lata lecą, a coś jej ta kariera nie może posunąć się chociaż o jeden szczebel do góry.
Oby nie została zapamiętana jako gwiazdka jednego horroru i w dodatku mało popularnego. Mam cichą nadzieję, że może duet Wan & Whannell przekonał się do niej i zaadoptuje ją do kolejnych swoich produkcji.
Chętnie popatrzałbym sobie na jej buzię w jakimś nowym fajnym thrillerku/horrorku.

użytkownik usunięty
de_Franco

No jest jest do rzeczy xD ja widziałem dopiero Dom diabła, a cała reszta przede mną xD, fajna babka, a w domu diabła to aż się jej momentami szkoda robi :) że tak potworny los jej zgotowali xD pzdr ! też jej kibicuję bo fajna jest :)

de_Franco

obejrzyj Summer Camp, nie dość ze gniot, to jej życzy się śmierci od początku, denerwująca i totalnie głupia ( i to raczej nie od scenariusza ) z taką "grą" to całe szczęście że nikt jej nie zatrudnia

sweetgirl_fw

pff idiotyczny komentarz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones