Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster

JA ja bardzo lubie ale czy ina nie jest lesbijka?Tam na górze pisze "zwiazana z ptoduceNTKA ..."
Odpiszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JOLIE_M_MOORE

Jest. I CO Z TEGO?????????????????????????? ??????????????????????????

JOLIE_M_MOORE

przeszkadza ci to??!! według mnie to nawet i lepiej, bo nie musi się po 50 razy hajtać i rozwodzić jak inne aktorki.

JOLIE_M_MOORE

pierwsze słysze, ale nie mam nic do tego. jestem tolerancyjna co do lesbijek i gejów. niech sobie żyją, w końcu to nie ich wina, że są... innej orientacji.
a Jodie jest wspaniałą i dobrą aktorką. widziałam większość jej filmów i muszę przyznać, że potrafi 'wpaść' w role.

JOLIE_M_MOORE

dokładnie
Jodie Foster jest znakomitą aktorką i nikogo nie powinno obchodzić z kim się spotyka w sypialni
George Michael jest gejem i co? każdy człowiek na świecie zna chociaż 1 jego piosenkę, o!

LeiA

dla sprostowania George Michael nie jest gejem wbrew temu co wszyscy myślą

jetli22

Nie jest? Byłem przekonany, że jest:) I prawdę mówiąc dalej myślę, że jest.

Bialym007

Bo jest gejem.

InowroclawskiWilk

Dzordż jest gejem- zapowiedział swój ślub z partnerem w Wielkiej Brytanii:)
A Jodie jest lesbijką- wraz z wspomnianą producentką wychowuje dziecko i choć wzorowo pulnuje prywatności z jej prywatnego życia zrobił sie osobny temat na forum...

JOLIE_M_MOORE

Chciałem tylko dodać,że Jodie NIGDY publicznie nie przyznała,ze jest lesbijką. Ale ludzie i tak wierzą w co chcą wierzyć.

JOLIE_M_MOORE

Ale macie problemy. Nawet jeśli jest lesbijką to to, nie zaprzecza temu, iż przy tym jest wspaniałą aktorką. I w odróżnieniu od innych homoseksualistów nie demonstruje tego, za co ma dużego plusa dodatkowo.
Bo obserwując parady to zachowanie gejów czy lesbijek raczej jest odrażające. Ogólnie rzecz biorąc nie mam nic przeciwko nim z małym wyjątkiem-pokazują swoją odmienność w bardzo wulgarny sposób.

JOLIE_M_MOORE

ee tam! jesby tez potrafia grac. ale do dzisiaj na 100 procent nie wiadomo czy dzudi nia jest.

michi468

Moim zdanie to poprostu kolejna plotka.

JOLIE_M_MOORE

Jest świetną aktorką (i to bez żadnej szkoły aktorskiej) i to jest chyba najważniejsze!

JOLIE_M_MOORE

ja ją lubię właśnie za to, że nie rozgłasza na prawo i lewo tego, że jest lesbijką.
świetnie gra, zna się na tym co robi. respect.

Karo_Star

Mnie też troche dziwi i to bardzo..........................

użytkownik usunięty
i_v_

Droga Veronico: a cóz Cię tak dziwi? to że jest lesbijką? A co w tym dziwnego? Mnie nie obchodzi z kim śpi tylko jak gra na ekranie. Bo ja ją uwielbiam za filmy.
P.S. Czy tobie ktoś zagląda do sypialni?
Pozdrawiam serdecznie- Melody_Jodie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones