Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster

Jakie filmy z Jodie polecacie? Gdzie według was zagrała najlepiej? Jeśli jest już taki temat to sorry :D

aczkolwieczka

wolę jej starsze filmy , poza tym , to świetna aktorka , z każdą rolą sobie poradzi ,nawet jeśli film to gniot .dla mnie nr 1 to Milczenie owiec , Nell , Maverick , zobacz Plan lotu, film raczej średni, ale Foster rewelacyjna. Kontakt , Sommersby . no i oczywiście Taksówkarz. nie sugeruj się gustem innych , sama oceń.

kwachowa

Mileczenie owiec widziałam, świetny :) dzięki za radę :) sprawdzę te tytuły

aczkolwieczka

"Kontakt"
Moim zdaniem jeden z jej najlepszych filmów.
Od niego bym zaczął.

aczkolwieczka

"Nell". Słaby film z wybitną rolą Jodie. Gdyby to ode mnie zależało dałabym jej Oscara za "Nell" właśnie, ale to juz offtopic.

Zgadzam się, ona ze wszystkim sobie radzi, nawet w filmach sensacyjnych nie odpuszcza. "Plan lotu" to dobry film, nawet jeśli nie przepadasz za kinem akcji nie zawiedziesz się.

PS Moim zdaniem akurat w "Taksówkarzu" przyćmił ją Robert de Niro (żadna ujma!) i Harvey Keitel, ale sam film - znakomity. Warto obejrzeć, by sprawdzić "jak hartowała się stal" :):)

aczkolwieczka

Rzeź, tam dała czadu :)

aczkolwieczka

Milczenie owiec, Nell, Rzeź, Taksówkarz. To te które oglądałem, we wszystkich była świetna.

aczkolwieczka

Kontakt,Odważna,Milczenie owiec,Taksówkarz,Azyl,Rzez ;)

aczkolwieczka

Z tych mniej znanych - "Maverick"

aczkolwieczka

Dla mnie jednym z najpiękniejszych filmów w jakim zagrała Foster to Anna i Król :) Uwielbiam ten film. Odważna to też niezły film, Jodie zagrała tam całkiem dobrze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones