Joe Dempsie

Joseph Maxwell Dempsie

7,6
4 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Dempsie

Fantastycznie zagrał w tym serialu,Chris to jedna z moich ulubionych postaci a Joseph zagrał super i te śmieszne sceny i te smutne.Mam nadzieję że ktoś da mu szansę i jeszcze gdzieś go zobaczymy

_malena_

Dokladnie najlepsza postac skins mega pozytywna osoba...szkoda wielka

assasin1988

on jest zajebisty. najlepszy!! on i sid wymiatają. po prostu są fantastyczni! nadają taki klimat. w 3 serii to już nie to samo. jakieś cieniasy. kiepscy bezpłciowi aktorzy. zupełnie nie to samo co pierwsza i dróga seria.

Marysia91

NIestety racja,trzecia seria jest na razie strasznie kiepska w porównaniu do poprzednich a postaci dużo gorsze.Nowa obsada nie ma w sobie tego czegoś,są jak do tej pory nieciekawi,mam nadzieję,że niedługo coś się zmieni:(

_malena_

od trójki ci aktorzy są już tacy... bezpłciowi!

youaremydisco

Na początku też nie mogłam się przekonać, ale jak się wkręciłam to było taak samo jak z pierwszą generacją :D
Za to 5 sezonu nie mogę już tak bardzo polubić ; /

_malena_

o tak. Popisał się sporym talentem w roli Chrisa. Swoją drogą Chris to mój ideał mężczyzny. Ach, gdzie takich znaleźć...

agyness

Jeżeli szukasz kogoś kto lubi jarać i ma pojebaną rodzinę zapraszam na piwo ^^

Jezus_

myślę, że agyness chodziło raczej o to, że Chris umiał się świetnie bawić, miał genialne poczucie humoru, umiał rozbawić każdego, był optymizmą, z głową pełną pomysłów. a do tego był szczery, kochany i poniekąd wrażliwy. i dużo by zrobił dla osoby, którą kochał (np. Jal).
jak taki jesteś, to mnie możesz zaprosić na piwo...

ikaika

wyslij fotki

użytkownik usunięty
Jezus_

Touche xD

Jezus_

Wysłały?

_malena_

taaa, Chris był kochany, zakręcony na maxa. Wielka szkoda, że tak zakończyli jego wątek ;(

bietaaa

Dobrze, że tak skończyli. Przynajmniej ciekawie. A i tak byście jego nie zobaczyli więcej... więc po co płakać.
Według mnie świetnie skończone.

Ubolewam nad faktem, czemu Jal dokonała aborcji...

cncll

Ze strachu jak przypuszczam. Sądzę też, że gdyby wiedziała, że Chris umrze to nie zrobiłaby tego.

Jezus_

Ale ona to chyba zrobiła po śmierci Chrisa.

cncll

Forumowicze Jezus i cncll uprzejmie proszeni są o mocne uderzenie we własny łeb. Co za chamskie spoilery bez ostrzeżenia..

ntx

Dobrze przepraszam [UWAGA SPOJLER} ;]

to chyba było tak, że jak Jal wyszła z domu to on żył, a jak wróciła to już było za późno.

Jezus_

no kurwa dzięki za przyjemność oglądania jak moja ulubiona postać "kończy" w serialu. dzięki! może jeszcze podacie numer odcinka i dokładny czas? po co oglądać reszte, nic tam się ciekawego nie dzieje skoro o tym nie piszecie. albo nie! może specjalnie tego nie obejrzę, a obejrzę resztś, hm? bo po co, skoro doskonale wiem co się stanie! ://

Joanna_999

było nie czytać, kazał Ci ktoś?

yuki_ashitakaa

tak, jasne KAZAŁ.

informuje się przecież jak pisze się na temat fabuły!
przed obejrzeniem raczej nie zaglądam na forum filmu/serialu, a to forum aktora. skąd mogłam wiedzieć, że napiszecie co się stało z jego postacią!

Joanna_999

predzej trafisz na taki temat na forum aktora niż serialu, dla mnie to logiczne XD

yuki_ashitakaa

no chyba nie bardzo.

Joanna_999

to był odc 2x09 "Cassie" ostatnie minuty;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
_malena_

W 'Doktorze Who' też był niezły, ale jego rola Chrisa chyba jest najbardziej znana...

_queen__

Oglądałam go jeszcze właśnie w "Doctorze Who" i w "Merlinie" i w obu serialach zagrał bardzo fajnie,ale tam miał tylko jednoodcinkowe role,jak dotąd tylko w Skins zagrał coś większego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
_malena_

to co zrobił w skins przechodzi ludzkie pojęcie :) . ma wielki talent i czekam na nowe produkcje z Josephem. jak widze polskie seriale i aktorów to naprawde nie ma porównania

mmmmm89

jego postać była fajna ale trochę przeginał z ćpaniem zwłaszcza w momencie po operacji wg mnie cassie nie powinna mu dać palić i jej ucieczka była dziwna

_malena_

calkiem ok zagral, ale nie moglem przetrawic jego twarzy, ma po prostu koszmarna cere, a ten gruby makijarz wygladal komicznie, gosc po prostu przypominal umalowanego nieboszczyka, a nie podrywacza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones