Joe FrazierI

Joseph William Frazier

7,1
35 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Joe Frazier

Palacy JOE Frazier byl wspanialy choc przegral w drogiej rundzie z foremanem to kazda jego walka byla wspanila.

sador1991

walka z Foremanem była świetna.Frazier leżał 5 razy i po każdym razie wstawał i chciał sie dalej lać;))

fauzi

Miał ducha walki

sador1991

Wybitny aktor ale gorszy bokser a pamiętacię jego rolę w Shafcie gdzie ubił Karkówę jak świnie

Friopinion3453

Szkoda mi go. Do końca się łudziłem że pokona chorobę.
Joe pokonał Alego gdy ten był w szczytowej formie. Wielki, wybitny bokser.

robert_28

Racja

sador1991

czemu mu wystawiles 1 skoro go ciągle chwalisz?

speedcube

Dlatego ze nie umial sie przyznac do porazek z Alim

sador1991

Przegrał tylko na papierze
Nie musi się wstydzic za ta walke

speedcube

wspaniala trylogia chyba najlepsza w wadze ciezkiej

Goracy

walka Ali Frazier I to najlepsza walka w historii według mnie

speedcube

Oczywiscie 3 walki z Alim byly swietne i wyrownane a przyszedl Foreman gdzie Frazier nie istnial

sador1991

Frazier nie lubił Alego bo ten go notorycznie obrażał. Nic dziwnego, że trudno mu się potem było przyznać do porażki. Do ostatnich dni chwalił się, że choroba Alego to w dużej mierze jego zasługa. W sensie czysto sportowym zapamiętam go jako zawodnika, który był w ciągłym ataku, skracając dystans i zamęczając przeciwników ciosami na korpus. Zawsze parł do przodu bez względu na okoliczności. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że prawie całą zawodową karierę walczył praktycznie nie widząc na lewe oko.

Larionov

Frazier tylko został zmiażdżony z Foremanem ale powinien walczyć z Holmsem to wtedy by wyszło że w tamtym okresie nikogo nie uniknął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones