Joe Keery

Joseph David Keery

8,1
8 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Keery

Z kochasia zmienił się w spoko gościa i świetną niańkę do dzieci ;D

MrFantastic

w 1 sezonie go nie cierpiałam, w 2 to jedna z moich ulubionych postaci :x

emmeline37

Tak jest ;D

MrFantastic

Rozstanie z księżniczką wyszło mu na dobre. ;)

MrFantastic

W 1 sezonie nie rozumiałam kto go obsadził jako naczelnego przystojniaka i wogóle. W drugim sezonie wizualnie się nie zmienia, ale wewnętrzna przemiane przechodzi i jakiś taki sympatyczny się zrobił, może to też sceny w duecie z Justinem miały wpływ na zmiane mojej oceny.

gabi_2

Obejrzyj ten sezon :D uwielbiam ich dwójkę, a jeszcze dorzucili im do wspólnych scen córkę Ethana Hawke'a i Umy Thurman

tolerancja91

Do tego dochodzi upierdliwa siostrzyczka Lucasa. Ta czwórka razem to majstersztyk...

MrFantastic

w ST3 wygląda jak kobieta, jest tak umalowany. Chyba dlatego te stroje marynarzy, ukłon w strone lgbt, a był najfajniejszym zawadiaka w st2

MrFantastic

"Z kochasia zmienił się w spoko gościa i świetną niańkę do dzieci ;D" Zapomniales/as o worku treningowym. Co sezon zostaje pobity (s1 Jonathan s2 Billy s3 ruscy) :D

MrFantastic

Przemiana - rewel max. Uwielbiam właściwie całą obsadę, ale nie mogę się napatrzeć na niego w nowej odsłonie i w nowych interakcjach. Wymiata!!

MrFantastic

Ta jego przemiana z wkurzającego gościa na sympatyczniaka wynika stąd, że początkowo jego rolę rozpisano na postać negatywną. Miał wkurzać widza, być irytujący, a nawet zwyczajnie zły. Ponoć miał nawet zgwałcić Nancy. Ale aktor tak fajnie grał i dogadywał się z ekipą, że postanowiono go zostawić i zmienić mu scenariusz.
I ja też jestem fanką tej postaci teraz, szczególnie w duecie z Dustinem. :)

MrFantastic

To go zobaczcie w filmie Spree - kapitalna rola a jakże inna. Nie czytajcie opisu i nie ogladajcie trailerów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones