Joe Pesci

Joseph Frank Pesci

8,9
39 417 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Pesci

To nie jest Pecsi, tylko taka reklama wafli. Już tłumaczyłem gdzieś indziej, że ten gość upodobnia
się do Pecsiego, kurde. Tam nie ma Pecsiego, tylko ten gość wszystkim wydaje się do niego
podobny, bo ma się za gwiazdę.

Była też taka reklama z tym waflem. Jeden koleś wchodzi do szatni i gwiazdorzy. My widzimy, że
jest łudząco podobny do Joan Collins. Czy to automatycznie oznacza, że to ona? Nie. Przecież
zaraz po zjedzeniu wafla okazuje się, że to tak naprawdę jeden z zawodników.

Tu jest identycznie. Gra ta babka z długim nosem z W-11, czy skąd tam. Jak myślicie? Czy Joe
Pecsi, który dostał Oskary za kilka ról, przyjechałby do Polski, żeby grać z taką paprochą?

Odstaw narkotyki

użytkownik usunięty
kashmir23

Tak się składa, że jestem abstynentem. Jedynie kawa, cygara i cygaretki.

vermes zjedz S......, bo jak jesteś głodny to strasznie gwiazdorzysz

użytkownik usunięty
zrelaxowany85

Co? autocenzura nie puściła ci snickersa?

Nie, nie - sam nie pisałem żeby nie reklamować na portalu filmowym jakichś batoników.

użytkownik usunięty
zrelaxowany85

Nie siejmy już paniki. Snickers to snickers, Prince-Polo to Prince-Polo, Milka to Milka.

a Joe Pesci to Joe Pesci : D

użytkownik usunięty
kashmir23

Ale niestety nie w tej reklamie.

której?
nie wiem o czym ty mowisz

użytkownik usunięty
kashmir23

Tych wafli.

Jakich wafli. Mow jasniej

użytkownik usunięty
kashmir23

Tych snikersów przecież.

Nigdy nie słszałem o reklamie tych wafli, nie wiem co ty w ogole mowisz dziwny typek z ciebie

użytkownik usunięty
kashmir23

A to? :: http://www.youtube.com/watch?v=MixNh9L7G5M

użytkownik usunięty
kashmir23

I rób przecinki. W jednym zdaniu cztery błędy. Słowotok prosto z SMSa.

Przeciez to ewidenta reklama wafla snickers z jakims kolesiem w roli głownej. Nadal nie wiem co to ma wspolnego z joe pescim i oczym ty mowisz

użytkownik usunięty
kashmir23

No bo to przecież nie Pecsi. Za to wafle są.

Weź umyj oczy i wracaj do żyduchewa.

użytkownik usunięty
beku1972

A co to ma do snickersów?

Ze zwykłej informacji zrobiła się niezła dyskusja. No normalnie idę po popcorn ;) A tak w ogóle to dzięki, bo ja też myślałam, że to ten aktor występuje. Ale chyba ta reklama nie jest polska?

użytkownik usunięty
marta_psycho

Za to Schejbal w niej jest, ale nie Pecsi.

beku1972

Antysemita!!!

To on.

użytkownik usunięty
Bartekxx

Przecież pisałem, że nie on.

wygląda jak on, głos ma jak on ;p
a co do tej paprochy to może ona pojechała na reklamę i się załapała ;p?

użytkownik usunięty
Bartekxx

Z takim wielkim nochem?

autor ma racje i na stówe bo przecież ten koleś z reklamy serio wyglądał jak Joe lecz to nie był on bo była tam ta babka z w11

użytkownik usunięty
Pyrkol3D

No widzisz. Jak człowiek im tłumaczy, to stukają eis w głowę.

użytkownik usunięty

"SIĘ"

Pyrkol3D

Ty jesteś normalny człowieku ? Przecież to jest Amerykańska reklama w której wystąpił Joe Pesci i niema tam żadnej babki z W11

użytkownik usunięty
lukasz121246

To spójrz normalnie na jej kinol. Amerykańska reklama? Teraz to o wszystkim można powiedzieć, że jest amerykańskie. Facet szaleje i zgrywa się więc staje się taki jak zabijaka Pecsi z filmów gangsterskich. On się przemienia i tylko wygląda jak Pecsi, bo Pecsi był wybuchowy w tych rolach i zawsze szpanował. Na przykład w "Kasynie" co gościowi wbił pióro wietrzne w rękę i go skopał, a potem fagasa zapytał" gdzie jest ten twardy mężczyzna, który tu był przed chwilą". Kojarzysz, co mam na myśli. To taki szpan i gość wygląda jak Joe Pecsi.

Czy kiedy ktoś mówi" jesteś głupi jak but" i powie to w jakiejś reklamie, a potem na moment zamiast ciebie postawią but, to znaczy, że to but? To dalej ty tylko wyglądasz jak but. Nie wiem, jak mam to tłumaczyć? A tłumaczę jak Hartman kozie.

Sorry ale nie zgadzam się ! ta babka nie jest z żadnego W 11 nie wiem skąd ci to przyszło do głowy a jak tak twierdzisz to udownij to jakoś

użytkownik usunięty
lukasz121246

Co mam udowodnić i jak? Że jak but to niekoniecznie but, ale że ktoś, kto się zrobił jak but?

A poza tym jaka to POLSKA reklama z czego to wywnioskowałeś że jest tam dziewczyna która ci przypomina kogoś z W 11 mylisz się !!!

lukasz121246

lukasz czym się przejmujesz przecież vermes i reszta począwszy od 1szego postu robią sobie jaja tak zwany trolling najgorsze jest to, że wielu się na to nabiera:) to tak jakby twierdził, że w reklamie pepsi nie gra Leo Messi tylko ktoś kto jest do niego podobny aha a snickers to nie żaden wafel tylko baton:)

użytkownik usunięty
simonetti

Wiesz co? Tacy ludzie, jak ty, dolewają tylko w ten sposób oliwę do ognia. Chcesz, żeby ta nieszczęsna dyskusja ciągnęła się dalej. Czy tak?

trolling nie trolling. Fakty pozostają faktami.

In 2010, Betty White and Abe Vigoda appeared in a Snickers commercial, playing American football. The commercial was ranked by ADBOWL as the best advertisement of the year. Later that year, Snickers commercials featured singers Aretha Franklin and Liza Minnelli, and comedians Richard Lewis and Roseanne Barr. A 2011 commercial featured actors Joe Pesci and Don Rickles.

użytkownik usunięty
haryyy5

I co z tego, że napisałeś, iż Pecsi to: "the future actor Joe Pecsi"? Że niby to aktor przyszłości? W ogóle nie kumam, o co ci chodzi?

Heh, najlepsze trollowanie jakie widziałem. Od dawien dawna. Koleś, jesteś mistrzem, dawno się tak nie uśmiałem!

użytkownik usunięty
simonetti

Rzecz w tym, że to jest Messi, bo reklama jest jest o udawaniu i przemienianiu. Messiemu zapłacili i nie ma najmniejszej wątpliwości, że to jest on.

O MAMO.....

wsciekles sie?????????/

MASZ RACJE TO NIE PECSI.

użytkownik usunięty
FRANK_MARTIN_FILMWEB

Przecież im mówię!

Co ty pier.... ?

użytkownik usunięty
lukasz121246

Słuchaj! To ciągnie się już na forum jakiś czas. Ludzie pisali, że jest reklama snickersa z Peczim. Obejrzałem ją wiele razy. Przecież tam na końcu widać, że nie może to być Peczi, skoro na końcu okazuje się, że to zupełnie inny facet, w innym wieku. Po prostu chodzi o to, że tak cwaniakował przed tymi laskami, że wyglądał jak Peczi. To dlatego reklama wafla, bo go na końcu zjadł.

BTW. Nie zapomnę miny Schejbal, jak on szalał. Kurde, odjazd. Faktycznie, był jak Peczi w swoich najlepszych rolach w "Kasynie" i "Chłopcach z ferajny". W ogóle Schejbal wyglądała w tej reklamie naprawdę bardzo ładnie. Tak dziewczęco.

JESTEŚ CHORY !!! TO NIE SCHEJBAL

użytkownik usunięty
lukasz121246

To Schejbal jak nic. To jej nos i jej oczy.

To Pesci nie Pecsi he he he :)

użytkownik usunięty
FRANK_MARTIN_FILMWEB

Ja tam nie mam głowy do takich śmiesznych nazwisk. Piszę tak, jak słyszę. Zresztą ten gość miał ze 25 lat. Pecsi ma już chyba osiemdziesiątkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones