Joey Batey

8,1
13 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joey Batey

Dołączył do obsady Wiedźmina i zagra Jaskra.

SamVimes

Jestem za:)

Sokowa_Ota

taki z niego jaskier jak ze mnie papież. tragedia...

w00dy_alen

Jest doskonały;)

Sokowa_Ota

jak Ktoś nie czytał książek, nie grał w gry, nie widział polskiego serialu ( jaki jest taki jest ale jaskier jest zagrany milion razy lepiej) i di tego jest fanbojem tego aktora, wtedy może odnieść takie mylne wrażenie. Ale takich ludzi jest raczej promil...

w00dy_alen

Jako osoba, która czytała książki, grała gry i widziała polski serial, stwierdzam, że Batey to doskonała inkarnacja Jaskra;)

Sokowa_Ota

no po wszystkich odc bardziej się do niego przekonałem. Ale nie pasuje do tej roli... Może się wyrobi w następnych sezonach, bo serial nie jest zły.

SamVimes

Dla mnie jedynym Jaskrem jest i pozostanie w mej wyobraźni TYLKO Bradley Copper.

Igi1997

Charlie Sheen by się nadał, grając książkowego jaskra grałby siebie

SamVimes

Za młody.

LordWieslaw55

Wcale nie. Jaskier z książek miał lat niecałe czterdzieści, wyglądał na niespełna trzydzieści, wyobrażał sobie, że ma dwadzieścia, a zachowywał się, jakby miał dziesięć ;) Poza tym Joey wypada całkiem obiecujaco przed mifkrofonem: https://youtu.be/4h-ogX4GfL8

SamVimes

Bo cały czas pił i był pijany jak był trzeźwy był inteligenty, tu jest zwykłym półgłówkiem irytującym Geralta , a to jest zniszczenie postaci... Jakiś gówniarz który nawet nie umie grać gra 40 latka, ale cóż w końcu to netflix...

w00dy_alen

Pierwszy sezon bazował na opowiadaniach, gdzie Jaskier poznając Geralta ma 19-20 lat. Drugi sezon niby opierał się na Krwii Elfów a Jaskier dobija do 40 dopiero pod koniec książek, więc moim zdaniem nie jest za młody :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones