Johanna Sällström

Johanna Maria Ellinor Berglund

7,7
83 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johanna Sällström

Dopiero co zacząłem oglądać serial "Wallander" na DVD i od razu zaczałem się zastanawiać, co to za śliczna aktorka gra w nim Lindę. Właśnie zacząłem grzebać na Filmwebie w jej poszukiwaniu i okazało się, że umarła tak strasznie młodo. Życie jest jednak niesprawiedliwe... :-(((

Theodoros

Tez właśnie tę informacje znalazłam:( Bardzo dobra aktorka, naprawdę wielka strata...

izabelaprzybylska

Zobaczcie teraz jaki kontrast - gra w filmie Wallander i zna treść od podszewki - a mimo to samobój - świetna aktorka!!

Theodoros

Ja własnie wczoraj na Polsacie obejrzałam Wallandera: Więzy krwi. Johanna od razu przykuła moja uwagę. I dzisiaj od rana musiałam zobaczyć co to za aktorka. I też się głęboko zdziwiłam, że od 3 lat już nie zyje.
Sam film-serial (?) średnio mi się podobał, ale ona miała wg mnie to coś, że aż się chciało na nia patrzeć.

gabi_2

osierocila wlasna corke ktora miala wtedy 6 lat, naprawde nie wiem co moze sklonic czlowieka do czegos takiego. skonczyla swoje zycie i odcisnela piętno na zyciu swojej corki

marwas85

Twój wpis ma wydźwięk nieco oskarżycielski, co według mnie jest tu nie na miejscu. Nikt nie popełnia samobójstwa dla zabawy.

Theodoros

wszyscy macie racje.... ;( jakiś ponad rok temu zaczęłam oglądać "Wallander", postać Lindy i jej uroda od razu przyciągnęły mnie tutaj, aby pooglądać troszkę w jakich filmach grała i ile ma lat.... a tu bam !!!! w 2007 zmarła.... dla mnie szok ! bo ją wręcz zaczęłam uwielbiać, przez te parę odcinków "Wallander'a"

Theodoros

dopiero teraz zaczęłam oglądać Wallandera i szukałam informacji o aktorach, i taka informacja o tej ślicznej aktorce :( jak czytałam miała depresję, bo jak była w Tajlandii to przeżyła to tragiczne tsunami, co najgorsze jak czytam przez google translate szwedzkie strony internetowe jej córeczka nie żyje... zmarła w 2014 roku i wg tych tłumaczeń również popełniła samobójstwo w wieku zaledwie 12 lat :( łzy same napływają do oczu

chiiii

Jestem w szoku, cholernie to smutne. Widocznie obie miały skłonności depresyjne, a córka na dodatek musiała żyć obarczona tragedią. Bardzo przykra historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones