John Belushi

John Adam Belushi

8,8
1 907 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Belushi

Wiadomo, że w wieczór poprzedzający jego śmierć towarzyszyli mu Robin
Williams i Robert De Niro, którzy opuścili go, zostawiając w towarzystwie
kilku osób, m.in. Cathy Smith.

użytkownik usunięty
ika89

też znamy wikipedię xD

ika89

A ta mu wstrzyknęła speedball!!!

użytkownik usunięty
Ja_pitole

Po pierwsze : Cathy Smith nie wiedziała , że to jest speedball tylko myślała , że to koka albo heroina. A po drugie : nie wstrzyknęła tylko ona mu to dała , a on to wciągnął.

Po pierwsze : Jako dilerka ( Cathy Silverbag ) dobrze zdawała sobie sprawę z tego co aplikuje.A po drugie ; wtedy speedball był tylko w formie płynnej i wstrzykiwało się go w żyłę.

użytkownik usunięty
Ja_pitole

No dobrze przyznam się , że nie wiedziałam , że w tamtych czasach wstrzykiwało się speedball , ale skąd wiesz , że Cathy była dilerką ?

Agatko zdrowych i wesołych Świąt przede wszystkim:) Pisałem magisterkę w pokrewnym temacie i kiedyś wygrzebałem jej nick name:)
Silverbag, bo zawsze się kręciła ze srebną torebką, z której sprzedawała różne specyfiki i tak się utarło...nie wierzysz mi to spytaj De Niro czy Williamsa:)

użytkownik usunięty
Ja_pitole

Dziękuję wzajemnie i Szczęśliwego Nowego Roku :D a tego to nie wiedziałam ;) a wiesz może jakie John brał narkotyki ?

Już Słoneczko nie pamiętam :( Broniłem się 3 lata temu i troszkę się wszystko zatarło...ale poszperaj w necie na angielskich stronach...znajdziesz for sure;0

Ja_pitole

skoro bral heroine i mieszanki z nia wiec bral wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones