John Candy

John Franklin Candy

7,7
4 408 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Candy

jest jedną z ulubionych postaci mojego dzieciństwa, od małego oglądałem wiele komedii z Johnem, tacy aktorzy naprawde mogą nam dać sporo radości. John byłeś jednym z najlepszych komików w historii!

Footix

także mojego dzieciństwa, które przypadło na czas pierwszych lat III RP:-) gdy pojawiły się masowo amerykańskie filmy na video. John Candy, Rick Moranis, bracia Belushi, Steve Martin, Bill Murray, Dan Aykroyd, Chevy Chase... nie są to może aż tacy aktorzy jak De Niro czy Pacino ale z ich nazwiskami wiążą się piękne chwile mojego dzieciństwa. Niektórzy już nie żyją (John Candy, Richard Pryor), inni wycofali się z kina (Moranis, Charles Grodin) pozostali grają coraz mniej (Chase, Aykroyd) lub coraz słabiej (Martin, Eddie Murphy) ale na zawsze będą wspaniałym wspomnieniem z dzieciństwa.

GG06

zgadzam sie w zupełności, filmy z Candym ogladałem jak byłem dzieciakiem, a teraz tęskni sie za aktorami takimi jak John i jego kreacjami jak choć by "Wujaszek Buck" te czasy juz raczej nie wrócą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones