John Candy

John Franklin Candy

7,7
4 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Candy

Dopiero teraz się dowiedziałem!!! Świetny aktor komediowy odszeł 10 lat temu, a ja się dowiedziałem dzisiaj!

Kismeth

o cholera, też sie dopiero dowiedziałem :( a właśnie wszedłem na stronę żeby zobaczyć co on teraz robi że ostatnio nie widać go w filmach

Kismeth

Tez dopiero teraz sie dowiedzialem ze nie zyje, chcialem sprawdzic co pisza o moim ulubionym aktorze...

hugo77

I ja się też dopiero dowiedziałem.

Kismeth

Oj kurde.Wielka szkoda.Zmarł podczas krecenia filmu.

jagged4

Jak to? napisz więcej, bo ja nic o tym nie wiem.

Kontra

Aha. Już wiem. Przeczytałem w ciekawostkach.

Kontra

Kurde.. Wczoraj oglądąłam z nim film i chciałam zobaczyć w czym jeszcze gra, a tu pisze, ze nie żyje...
A szkoda, bo aktorem był świetnym

Mystique

Ja tez jestem zaskoczony jego smiercia ;( Dziwilem sie czemu nie widac go w nowych filmach a tu patrze i widze ze nie zyje ;(

Gh0st

Szkoda Johna bo był świetny i chciałem napisać że nie żyje również Chris Farley ten od Tomcio grubasa śmieszne też tak mam na imie jak i również Richard Farnsworth z chociażby z "Prostej Histori" Lyncha. Najbardziej szkoda Johna jak i Richarda bo za Chrisem za bardzo nie przepadałem tak więc zakończe tą wypowiedź. Pzdr.

Veit

A ja o tym, że John nie żyje dowiedziałem się oglądając kanał E!. Było tam o 13 klątwach Holywood. Jedną z nich była klątwa filmu "ATUK". Śmierć Chrisa i Johna ma, wg. twórców programu związek z tym filmem - oboje czytali scenariusz. Są (byli) jeszcze inni aktorzy, którzy czytali scenariusz i nie żyją: Michael O'Donoghue, Phil Hartman, Sam Kinison oraz brat Jamesa Belushiego John. Ostatecznie filmu nie nakręcono.

Mystique

nie "pisze", tylko "jest napisane"

Untitled_Gangster_Reboot

"pisze" aktualnie jest dopuszczane przez polonistów, gdyż większość ludzi używa go tak często, że zostało zaakceptowane :)

Mystique

nie wiem jakich polonistów znasz, ale prawdopodobnie są niedorozwinięci umysłowo.

"gdyż większość ludzi używa go tak często, że zostało zaakceptowane"

tym to już w ogóle się popisałaś. wiele osób też kradnie, gwałci i zabija. może to też powinno zostać zaakceptowane? błagam, nie bierzmy udziału w ogłupianiu społeczeństwa polskiego

Untitled_Gangster_Reboot

Pozwól, że pozostawię to bez dalszego komentarza, gdyż nie ma sensu kłócić się nt. wypowiedzi sprzed 7 lat.

Mystique

dlaczego nie ma? wiem, że wstydzisz się tego, ale ucieczka od przeszłości to żadne rozwiązanie

Untitled_Gangster_Reboot

Zamknij się lepiej. Będę pisał, jak będę chciał, zawżdy polaczku malutki. Nie ma żadnych zasad! Każdy pisze i mówi jak chce. To jest mój język, i tylko mój. Twoje normy są nimi tylko dla ciebie, ale ty tego nie zrozumiesz. Więc lepiej usunąć konto koleś, bo nie masz tutaj nic do napisania polonusie. I niechaj twa baryła w powłoku to niźli skapuje, bom rad nie mówić po raz wtórny człeku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
phil_anselmo

Ja też się dowiedziałem dzisiaj dn. 3 marca 2009r. że John Candy już niestety nie żyje:( Oglądając ostatnio film ''PLUSK" chciałem zobaczyć co teraz porabia. A tu? Naprawdę szkoda Wielkiego aktora najwspanialszych komedii jakie kiedykolwiek powstały.


a i jeszcze do ''phil_anselmo'' który napisał do wszystkich:(''hahahahah, banda durnowatych znawców kina , jak można do cholery nie wiedzieć ,ze John Candy nie żyje od 1994 roku hahaahaaaha, śmieszni jesteście'') - a można! i czy od razu trzeba kogoś nazywać durniem? Sam dużo interesuję się kinem ale nie na tyle żeby wiedzieć wszystko!! a tym bardziej znać biografie każdego aktora! A przede wszystkim nie siedzę całymi dniami przed komputerem na filmwebie bo mam ciekawsze rzeczy do roboty i nie wypisuję głupot! typu hahaha hihihi huhuhahihahuhiiiha , bo ktoś nie wie czegoś o kimś i od razu wpis że ''banda durnowatych.... '' nie wie tego czy też tego. Załosne.



Kismeth

Jakbyscie chcieli wiedzieć to: ERNEST, TOMCIO grubasek też nie żyją iwielu, wielu innych tylko trzeba sprawdzić - szkoda bo fajni aktorzy byli

rbk22

To ja bym dodał jeszcze Richarda Pryora :/

Bruce_Lee

Jestem w szoku że John Candy nie żyje i to tyle lat :( :(

Kismeth

tz sie dopiero teraz dowiedzialam... kurde a mial takie fajne filmy;/ szkoda...

Maggie_oO

ehhh [*]

Maggie_oO

Miał fajne filmy, tzn. posiadał wypożyczalnię filmów, czy był reżyserem? Hehe :D Występował w przyjemnych produkcjach. Poczytajcie o tym co napisała "Safari" w tym temacie - klątwa scenariusza do filmu pt. "Atuk" (w języku Inuitów tytuł brzmi "Dziadek").

Kismeth

szkoda ;

Kismeth

To masz lepiej. Ja się dowiedziałem ponad 8 lat później.

rafalszmidt

A ja teraz. Nie żyje już tyle lat...

Kismeth

Jestem kolejną osobą osobą, która nie wiedziała, że Janek Cukierek nie żyje :// Właśnie po raz kolejny obejrzałem "Reggae na lodzie". Nie wiem jak to możliwe, że ominęła mnie ta informacja ://

Kismeth

Nie można nigdzie kupić na DVD filmów z jego udziałem do cholery!, tylko w gazetach jak ma się szczęście i trafi w kiosku!

Kismeth

A ja dowiedziałem się dopiero dzisiaj...

impassive

"impassive"
Żył jak chciał, szkoda że w polskiej TV nie puszczą jego biografii.

użytkownik usunięty
Kismeth

No to bylas szczesliwa 10 lat dluzej niz ja :P

Dziewczyny - on żył jak chciał - wielu tego nie potrafi, nie potrafi się zdobyć na całość, pozostawił po sobie sporo filmów. Bardzo lubię, polecam i często oglądam film Summer Rental czy Ochotnicy mam na DVD.

akron

Niech spoczywa w pokoju (*)

Kismeth

W zasadzie równe 10 lat po Twojej wypowiedzi wchodzę na filmweb i moja reakcja jest identyczna :D

Asmodea

A ja odkryłam to dopiero dzisiaj... Szkoda, lubiłam jego humor

Kismeth

Mam pytanie w jakim filmie jezdził na nartach i sobie jajka porozbijał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones