John Candy

John Franklin Candy

7,7
4 399 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Candy

Wlasnie natchneło mnie na "wypozyczanie" starych dobrych komedii z lat 80tych, ktore niegdys królowały na vhs-ach. Szukam filmu, ktory na 90 % byl z Johnem Candym, problem w tym ze nie pamietam tytułu, a jedyna scena jaka pamietam to jak gostek wystawil dupe przez okno i dostal w nie strzałą. Pamietam jeszcze jakiegos kruka bodajze. Akcja komedi toczyla sie w lesie, albo byl to splyw kajakowy, albo jakis oboz harcerski, nie jestem pewien... ktos kojarzy?? wiem ze to malo informacji, ale tylko tyle pamietam


Swoja drogą, wymience kilka tytułow komedii lat 80tych nie tylko z Candym ktore powodowały w Was lawiny smiechu...:) pozdrawiam

maxreal

tak ja rowniez tego filmu szukalem bo najlepszy jest skecz z tymi szopami a
wiec tytul tej komedi z dwoma rodzinami grajacymi tam brzmi = Great
Outdoors

maxreal

John Candy nie grał w tym filmie, a z tych scen, co opisałeś to wynika, że ten film to "To Race the Wind" ze Stevem Guttenbergiem. Polski tytuł tego filmu to "Z biegiem rzeki". Oglądałem go bodajże na VHS w '91 a za 2 lub 3 lata puściło go TVP późnym wieczorem. I to była chyba jedyna emisja tego filmu w TVP. Fabuła filmu kręci się wokół akademickiego spływu kajakowego. Fajna komedia w klimacie tamtych czasów.

szkodnik1979

wielkie dzięki, ale czy jesteś pewien?? na FW opisano ten film jako biograficzny dramat:)

szkodnik1979

Niestety byłem w błędzie cały ten czas...
To ten film https://www.filmweb.pl/film/W+g%C3%B3r%C4%99+rzeki-1984-109865

maxreal

Wystarczy popatrzeć na filmografie tego aktora;)i wybrać;)

maxreal

Wielka wyprawa-na lonie natury tam sa akcje z szopami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones