John Carroll Lynch

7,5
12 476 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Carroll Lynch

Ten aktor zawsze kojarzy mi się z gwałcicielem z Gothiki. I choć obejrzałam sporo filmów z jego
udziałem, zawsze będzie dla mnie mroczną postacią i uważam, że do takich ról pasuje idealnie. W Crazy, Stupid, Love był zabawnym kolegą,
ojcem dorastającej córki, a ja i tak nie byłam przekonana do postaci, którą stworzył.

Fenus

Ciekawe, jak pierwsza widziana rola rzuca perspektywę na aktora. Ja na przykład znam go z ról pantoflarzy i ciapowatych kolesi i na takiego mi wygląda :)

Bruce_Lee

Ale to w pewien sposób dobrze świadczy o aktorze. Jakaś rola była na tyle mocna, wybitna, że wbiła nam się w pamięć. To tak, jak Ethan Hawke- zawsze będzie dla mnie Jessiem z "Przed wschodem słońca", Orlando Bloom- elfem, a Daniell Radclife- Harrym Potterem.

Fenus

A Joe Pesci nieudacznikiem z 'Kevina' czy 'Zabójczej broni' podczas gdy w 'Chłopcach z ferajny' i 'Kasynie' zagrał twardych kozaków :)

użytkownik usunięty
Fenus

Również kojarzy mi się głównie z Gothiką i Zodiakiem.

Fenus

Zgadzam się, aż dziwnie mi było oglądać Shutter Island, bo facet kojarzył mi się tylko z Gothiką ;)

Fenus

Ja tak mam z Chyrą z "Dług" - odrażający typ, ale aktor fenomenalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones