John Cena

Jonathan Felix Anthony Cena

7,2
15 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cena

21 Dni

użytkownik usunięty

1 Kwietnia, Miami - The Rock czy John Cena?

THE UNDERTAKER :)

użytkownik usunięty
MasterOfPain

No, głównie mi chodziło o walkę Ceny z Rockiem, ale spoko ;) Ja uważam że Cerebral Assasin wykorzysta daną mu drugą szansę pod rząd. 19-1

Z tego co się orientuję to nie jest ostatnia WM Undertaker'a. Więc streak raczej pozostanie nietknięty. Trochę kiepsko, że nie dali mu nowego przeciwnika. Użera się z DX już od 4 lat. HBK dostał 2 razy na WM jak również Triple H. Nie sądziłem, że będzie miał ochotę na trzecią porażkę.
A co do Cena Vs. Rock to mam nadzieję, że John zetrze mu z twarzy ten lśniący uśmieszek raz na zawsze.

użytkownik usunięty
MasterOfPain

A co sądzisz o Y2J vs. Punk?

Myślę, że ta walka będzie miała nietypowy koniec, a jej rozstrzygnięcie nastąpi dopiero na kolejnych PPV. Ale jeśli potoczy się uczciwie to chyba Jericho wyjdzie stamtąd jako nowy champion, ale kibicuję Punk'owi bez dwóch zdań, bo w tamtym roku koleś się nieźle rozkręcił i wprowadził sporo zamieszania.
A wg Ciebie, Cena czy Dwayne?

użytkownik usunięty
MasterOfPain

Powiem tak: If Cena wins we riot. A co do Punk vs. Jericho, to kibicuję Punkowi, ale to Y2J pewno wyjdzie jako Champion.

MasterOfPain

nie wiem, czy to na serio, czy nie, ostatnio wrestling w TV widziałem w 2010 - Kane to był naprawdę brat Undertaker'a?

weekendowy_filmowiec

Nie. To jest tylko część storyline'u. Kane , prawdziwe nazwisko - Glen Jacobs. Undertaker - Mark Calaway.

MasterOfPain

A go w końcu uratował czy nie?
A Cena pokonał Nexus czy jak to tam jest?

weekendowy_filmowiec

Cena mial walke z Barrettem na TLC, którą wygrał, a przy okazji od początku TLC usuwał każdego członka Nexus aż do swojej walki z Wade'em.
A z tym uratowaniem to za bardzo nie wiem o co Ci chodzi.

Steven Seagal wciągnął by ich nosem o Tonym Jaa Jetcie Li i Jackie Chanie nie wspomnę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones