John Cena

Jonathan Felix Anthony Cena

7,2
15 081 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cena

Cena to pozer i lalus. Jest slabym wrestlerem i jeszcze gorszym aktorem. Jego fanami pewnie sa jakies niedorozwiniete dzieci z ilorazem IQ40. hahahahahahaha. Fanboje zaraz pewnie sie odezwia.

natureboy4life

twierdze że to agresywna prowokacja,przyciągnełeś mnie chłopczyku tylko dlatego że musze o Cenie napisac coś dobrego zasłużenie.po pierwsze obrażanie jego fanów jest ostrym przegięciem,masz prawo obrażac Cene ale nigdy fanów(a niesą to wyłącznie dzieci)zresztą każdy wrestler ma fana dzieciaczka.otóż osobiście uważam że Cena jest lepszy nawet od HHH(i nietylko dlatego że go wielokrotnie pokonywał).Cena poprostu ma swoją dume,jak przegrywa to z honorem.ponad 2 lata utrzymywał swój pas mistrzowski i tym udowodnił że jest wiele wart.napewno nie jest taki głupi jak myślisz,poprostu mu zazdrościsz a ludzie poprostu mają dośc tego że on cały czas wygrywa i to jest główny powód rzucania do niego obelg.twój pewnie też.przyznam że sam kiedyś bardzo nielubiłem Ceny ale potym jak zdobył WWE title i praktycznie cały czas wygrywał to było poprostu imponujące.Cena poprostu RULES i ty jesteś głupi chłopcze...

Walker_

No cóż... też kiedyś lubiłem Cena'e za czasów jego Hip-Hop'owego gimiku. Muszę jednak zgodzić się z natureboy4life, że Cena to faktycznie kiepski wrestler. Pushowany jest tylko dlatego, że sporo dzieciaków go lubi no i oczywiście sam Vince. Jeśli chodzi o niego i o Huntera to troszkę dowaliłeś. Ci wrestlerzy walczyli ze sobą tylko raz, dwa lata temu na Wrestlemani no i wtedy wygrał Cena. Obecnie na One Night Stand walczyli po raz drugi ( tak przynajmniej było mówiono w czasie promocji ich walki) i wygrał Hunter (i żeby nie było: Triple H'a jeszcze mniej lubię niż Cena'e).
Tak więc "wielokrotne pokonanie" to troszkę za dużo powiedziane. Pozdrawiam.

Brock_Lesnar

może i przesadziłem z tym że dużo razy pokonywał Huntera,chociaż warto też nadmienic że wygrał Royal Rumble 2008 wyrzucając tym samym HHH'a z ringu a Hunter pokonał go na Night of the Champions ,nie na One Night Stand ale mniejsza o to.ale Hunter tez niebył pushowany bez powodu bo związał sie z córką Vince'a i nagle posypało mu sie tyle pasów mistrzowskich.według mnie lepiej trzymac zdobyty pas cały czas jak Cena niż miec go cojakiś czas dużo razy jak HHH bo tylko wtedy jest sie prawdziwym mistrzem(oczywiście to moje zdanie wyłącznie).ale chodzi mi o to że Cena najczęściej ze wszystkich wrestlerów wygrywa i to mi sie podoba i nierozumiem pojęcia że ma kiepską technike bo walczy wspaniale a przy jego STFU niema mowy żeby sie ktos niepoddał.niejestem fanem wyłącznie Johna Ceny,uwielbiam tez Shawna Michaelsa,zawsze podobały mi sie ich starcia ze sobą m.in. na Wrestlemanii.Bill Goldberg też był świetny bo pokonywał absolutnie wszystkich za kazdym razem.Cena według mnie jest zasłużenie pushowany,poprostu nieda sie go nielubic.

Walker_

a Wy wiecie, że te walki są ustawiane i to wszystko to jest pic ?

Logan

Tak wiemy i pomimo tego i tak oglądamy WWE bo to nasze zainteresowanie

Walker_

a ja bardzo lubie hhh i nie uważam że cena jest lepszy choc go uwielbiam

Walker_

koles nawet niemasz pojęcia co mówisz cena jest do kitu i niepotrafi walczyć jego postać jest kreowana przez Vinca dla malych dzieci dla zarabiania kasy.WWE kiedyś niewyglądało tak jak teraz ale DYMANY VINCE uznał że jeśli postawi na młodszych widzów to wiencej dostanie kasy do swojej i tak przepełnionej kieszeni<mając w dupie fanów 16 lat+>-.- w życiu prywatnym vince i cena kumplowali się i dlatego tai beztalentowiec jak cena został wybrany do roli BOHATERA DZIECI może bym go zniósł gdyby jeszcze jako tako potrafił walczyć -.-Ps<ta akcja z przed jakis 30 dni mnie rozwaliła jak santino groził zę wyjawi sekret o świętym mikołaju i pojawił sie ,,BEZCENNY JASIO <LOL2> ) i powinieneś mieć troche szacunku do zawodników bukerzy im dają role by oszukiwać oni o tym nie decydują chrris jericho to świetny wrestler ma dobre umiejętności i niezłe ruchy i zrobił sporo dla WWE ale najleprzy jest itak
EDGE I UNDERTAKER-to są obecnie najlepsi wrestlerzy, mają ogromny talent kiedyś mieli naprawde niesamowite akcje niestety z powodu tego ze program jest dla dzieci niemogą pokazywać hardkorowych akcji przez co marnuje się ich potencjał ;( najlepsi wrestlerzy to :the rock,goldberg,EDGE,Chris Jericho,Randy orton,STONE COLD,HOGAN,i jeszcze paru innych
TO WAŻNE :edge,chris,hogan,undertaker ,STONE COLD nieraz mieli takie akcje które mogły by zakończyć się ich smiercią np>STONE COLD a tu przychodzi Cena który prawie wogle nie uczył się wrestlingu zostaje główną postacią pozytywną wśrod dzieci które nie znają prawdziwych gwiazd które ryzykowały życie lub UMARŁY W RINGU <Chris Benoit R.I.P> a sławe dostaje taki cena -.- i TO MNIE niszczy I PRZEZ TO GO NIENAWIDZĘ CENY i VINCA ONI NISZCZĄ WWE!!!!

natureboy4life

wal sie Cena to debeściak jakich mało, a ty chyba niedorozwinięty jesteś.Żal mi cię z całego serca

natureboy4life

coż jeżeli tak uważasz to się mylisz. inteligencją napewno nie grzeszymy w przeciwińskwie do Ciebie. John Cena jest najlepszy i jeśli ci się nie podoba to pisz sobie tak ale nie obrażaj ludzi dla których jest idolem. Może zazdrościsz mu wyglądu i charakteru więc daruj sobie............ nie był byś taki ważny stojąc obok niego obok MISTRZA.

natureboy4life

jest słaby ? Inni zawodnicy którzy po raz pierwszy z nim walczą zawsze się wypowiadają że nie sądzili że jest aż tak silny , podniósł byś Khaliego albo Umage ? wątpie , dla niego to nie problem więc nie pi3erd0l że jest słaby

LloydBanks

Ogólnie to troche głupio moim zdaniem opceniać czy wrestler jest dobry czy nie bo wszytskie (wygrane,przegrane) walki są z góy zaplanowane , zaplanowane jest też to że Cena cały czas wygrywa i jest tym mistrzem z względu na jego zachowanie oraz widowisko któe przyciąga ludzi w Stanch i Japonii gdyby ludziom podobał by się np. Randy Orton (jako osoba i wrestler) to władze WWE uczyniły by z niego wiecznie nie pokonanego mistrza !!!! Taki jest moje zdanie i taka jest prawda :)

mAster_Z

ja uważam że wcale nie głupio , a że z góry jest ustalone kto wygra to racja , moim zdaniem jest w tym lepszy niż taki Undertaker którego ciosy nawet nie dochodzą do przeciwnika i zawsze mam beke z tego że koleś nawet nie trafia a przeciwnik spada ;]

LloydBanks

W przypadku finishera Jasia Ceny jest dokładnie tak samo (Yo can't see me)

mAster_Z

You cant see me to niejest jego finisher tylko FU lub dźwignia STFU :)

Walker_

Jophn Cena to gówno i na dodatek wszyscy podniecają się tym debilnym Wrestlingiem dla dzieci neo pwyszrko jest udawane i sztuczne bo naprawde sie nie leją

Allen_3

No i kolejny debil który sie niezna na wrestlingu i sie pluje oraz rzuca jak małpa. przede wszystkim wrestling niepolega na udawaniu a na reżyserce (jak w filmach) ,zrozum to dziecko.

Walker_

kolega z góry po niekąd dobrze mówi Cena w wwe jest po to aby ściagać hajs po przez jego małoletnich fanów ! Jako wrestler jest słaby

mAster_Z

ale ten wrestling jak reżyserowany to powinien byc widowiskowy a nie widać jak im ręka zartrzymuje pare centymetrów od czoła bo nawet po nosie nie leją gówno i tyle

Allen_3

dotego najgłupsze jest to że wszystko jest ustawiane i jeszcze przyznawane są pasy kompletnie za nic

Allen_3

''wszystko jest ustawione'' powiedz mi który sport nie jest ''ustawiony'' panie oświecony. Ogólnie w każdym chodzi o kase tylko w jednym jest coś takiego bardziej ukrywane w innym nie, a Wrestling to po prostu zaspokajanie amerykańskiej żądzy bohaterów, wystarczy spojrzeć na popularność komiksów o tymże temacie i nakręconych na ich podstawie filmów. Wrestlerzy imitują tychże bohaterów, są stwarzani od stóp do głów przez ludzi od wizerunku. TAK SAMO jak piłkarze czy hokeiści czy bokserzy i wiele wiele innych. Zresztą co ja się będę rozpisywał, każdy wie swoje, a na piłkę i jej 'wspaniałe' mecze nabiera się za dużo ludzi;p
Peace brothers.

Azearoth

hmm no to może podaj przykłady piłkarzy, hokeistów czy bokserów, którzy zostali stworzeni przez ludzi od wizerunku, a którzy nie zasługują na uwagę ze względu na umiejętności.

A co do wrestlingu, to nie wiem czym ludzie się tak podniecają. Wielcy nasterydowani kolesie stroją groźne miny, skaczą, pocierają pośladami w obcisłych kostiumach a fani uważają to za nie wiadomo jakie widowisko. Jak to się komuś podoba i ślini się na widok Ceny czy innego Trypyl Ejcza to ok, ale nazywaniem kogoś mistrzem świata wrestlingu takiej czy innej bzdurnej federacji, której działalność nie ma niczego wspólnego ze sportem, jest co najmniej niepoważne.

Może nie dajmy sobie robić papki z mózgu i zostawmy rozrywki tego poziomu amerykanom. Niech oni jarają się Johnem Ceną i Stiflerem z American Pie 5 i 6.


pzdr

Logan

John Cena to rzeczywiście raczej słaby wrestler.
To że podniósł raz Big Showa ( kiedyś Giant ) o niczym nie świadczy.
Goldberg też go podniósł i to do jackhamera.
Ja zawsze lubiłem federację ECW.Tam robili nieprawdopodobne rzeczy na ringu.Krew się lała strumieniami.
Też udawali...ale wiarygodnie.
Pozdrawiam fanów wrestlingu szczególnie fanów ECW.

ericd

Jeśli oceniać jego technikę na ringu powoli sięga dna ale jeśli oceniać show jakie robi na ringu i ile kasy przynosi WWE nie jest tak źle.


Co do fanów Jasia Ceny wpiszcie w YouTube :
Rob Van Dam (RVD) vs John Cena at one night stand Pt 1.

Kibice hardcorowego ECW pocisnęli mu od ********* zresztą sami zobaczycie :D

Dreamer18

heheh potwierdzam motyw z jego koszulką był prze :) ''Fuck you Cena'':-)

mAster_Z

Zgadzam się z Loganem. To, że mówicie, iż Cena, HHH lub ktokolwiek inny są najlepszymi wrestlerami to bujda na resorach. Czy w ogóle ktoś się zastanawiał nad tym w jaki sposób zdobywa się tam pas mistrzowski?

Nie chcę teraz wymieniać po nickach, ale pan, który uważa, że utrzymanie pasa przez 2 lata jest dziełem talentu i to, że po przegranej walce jest honorowy nie zna kompletnie realiów wrestlingu.

W tym sporcie pas mistrza świata dzierży osoba, która na obecna chwile cieszy się największą popularnością i umiejętności nie mają tu nic do rzeczy. Jeśli ma się charyzmę i prezencję, można zostać mistrzem bez większego wysiłku. Na obecną chwile liczy się SHOW i tylko SHOWMANI mogą zrobić karierę.

PS. W tym poście nie mam zamiaru nikogo urazić, opisuję tylko realia.

Casta

Casta

Tak, Chris Jericho z pasem, a w okoły słychać gwizdy i "fucki" w jego stronę. Nie do końca zgadza się tą z teorią. A mimo tego, że wszystko jest ustawione wszyscy tam ryzykują wiele. Chociaż Cena jest słaby w te klocki...

dancewithangel

w tej chwili mistrzem świata jest CM Punk a to jest bardzo utalentowany wrestler który w tym wypadku nie za charyzmę "dostał" pas :) więc powodów otrzymania tego trofea może byc wiele. wcale tak nie jest że pas dostaje tylko wrestler uwielbiany przez publicznośc i robiący show bo zawodnicy grający tych "złych" którzy są wygwizdywani też zostają mistrzami świata żeby dla odmiany robiło sie ciekawiej, np. Randy Orton który jest tak znienawidzony przez fanów (według mnie najlepszy czarny charakter wrestlingu) był mistrzem świata WWE aż 6 miesięcy. tak więc we wrestlingu niezawsze "dobro" zwycięża :)

Walker_

Wie wiesz co musisz dziecko. 10 letnie dzieci robiące Buuuuu na Ortona nie przedstawiają opinii fanów wrestlingu.
Po za tym chyba nie słyszałeś/aś jaki heat dostał po wygranej walce na Backlashu (jeśli wiesz co to znaczy).

A czy CM Punk jest utalentowany ? Zwykły baby face z 5 ciosami na krzyż.

Dreamer18

Undertaker rządzi. Pozdro.................................

Kaszaniator

chyba niewiesz do kogo sie zwracasz "dziecko"... bo mam wrażenie że twoim wpisem chciałeś mi zrobic na złośc. ja niezaliczam sie do tych malutkich fanów srających na widok swoich idoli. pozatym to że CM Punk jest bardzo utalentowany jest oczywiste :) wystarczy spojrzec na jego popisy w federacji RoH gdzie był doskonałym heelem (jeśli wiesz kto to heel:) ) babyfacem on nie jest bo takimi są akurat John Cena i Rey Mysterio. Ortona też bardzo lubię pomimo że doskonale sprawdza sie jako heel, nawet Chris Jericho który obraża wszystkich fanów ma u mnie plusa.

Walker_

Nie widziałem żeby CM Punk w federacji ROH pokazał jakieś specjalne umiejętności ;)
Widziałem setki dużo lepszych wrestlerów np. Mistico obejrzyj jego walki i zdefiniuj ponownie słowo talent :)
CM Punk jest idolem publiczności i to jest oczywiste :)
A Reyowi Mysterio należy się ogromny szacunek za to co robił w WCW i ECW.
Kończmy tą dyskusje bo to temat o Jasiu Cenie a nie wrestlingu jeśli chcesz załuż taki temat na forum i tam podyskutujemy :D


Pozdrawiam :)

Walker_

Cm punk ma talent , ale po co ma go wykorzystywać jak za średnie walki zarabia o wiele lepiej niż w ROH.
Moim ulubionym wrestlerem jest Edge , tylko szkoda , że WWE zrobiło z niego lalusia i tchórza.
Szkoda mi też Jerycho , który teraz występuje w Mid-cardzie i tłucze z wrestlerami typu Carlito.
Co do Ceny- w realu jest w porządku gościem , ale jako wrestler jest
irytujący.
Gimmick patrioty jest mdły i przerysowany , a jak widzę dzieci , którze sikają na jego widok to mam ochote przewinąć walkę.

kampoeta

Edge jest heelem taki ma gimnick.
Jerycho raczej nigdy nie zaliczał się do Main Eventu chociaż umiejętności ma (pamiętam Walls of Jerycho na dwóch gigantyczny drabinach wykonane na Edge podczas 8-man tag team).
Cena oprócz mdłego gimmnicka ma też mały zasób ciosów i umiejętności też nie imponują.
Trzeba założyć na forum filmweb-u w dziale INNE temat o wrestlingu podyskutowali byśmy sobie ;)

Dreamer18

Heelem był także np Lesnar ,HHH czy Vader , ale oni nie uciekali z ringu i wygrywali po jakiś przekrętach tylko czysto pokonywali największych face'ów w federacji.
Kiedyś Jerycho pojechał nawet Rocka a teraz ? Żenada.
Cena przez to , że jest nakoksowany(powiedzmy sobie prawde) jest "drewniany" w ringu , a jego "you can't see me" to policzek dla fanów wrestlingu.

kampoeta

Żeby nie było że ja krytykuje twoje zdanie, po wiekszej czasci nawet sie z nim zgadzam ;)
Lecz troche sie mylisz co do HHH bo uciekał przed Ortonem (pamietasz face turn Ortona za czasów Evolution ?) .
Lesnar był przez większość czasu Face-m nawet gra konsolowa była jego osobą promowana można powiedzieć że nigdy nie był heelem był tweenerem.

Jerycho żenada ale tylko po części przecież pokonywał Ricky-iego Steamboata.

A na walki Ceny mam sposób po prostu nie oglądam ;)

Dreamer18

Lesnar był heelem i to bardzo dobrym

http://www.youtube.com/watch?v=rs1Ov8mLryg

Tak nie postępuje nawet tweener.
Co do ucieczki HHH- nie wiem , nie widziałem , ale nie zmienia to faktu , że Trypel wielokrotnie czysto wygrywał a nie jak orton czy edge dzięku oszustwu albo przydupasom.
Jerycho niewiele może osiągnąć , bo ma za małe gabaryty a jak wiadomo Vince lubi dużych wrestlerów a szkoda bo Chris w micu jest świetny.

Cena musi przejść heelturn!

kampoeta

http://www.youtube.com/watch?v=2POmlpVREWI

A tutaj zachowanie publiczności wskazuje na face :0

Zgadzam się Edga szmacą jak mało kogo.
Choć widziałeś jego walkę z Morrisonem 3 tygodnie temu na SD! ? Edge pokazał się z dobrej strony ....
Jak coś to Edge zerwał ścięgno Achillesa i się kuruje :(

Cena nawet jako heel będzie cienki :/

http://www.filmweb.pl/topic/1169667/Wrestling.html :D

Dreamer18

trochę przesadzasz że Edga szmacą, w walkach z drabiną Edge zawsze daje z siebie wszystko, wykorzystuje cały swój talent, podobnie jest z Jeffem Hardym który jest dziś na szczycie, ostatnia walka pomiędzy nimi Ladder match była rewelacyjna. poza tym planowany jest face turn Edga więc niesądze żeby wtedy przed wszystkimi uciekał,niezapominajmy że był 9-ciokrotnym mistrzem świata (bo jego akcje są doceniane przez WWE), przesadzasz też że Chris Jericho jest niedobrym main eventerem. wręcz przeciwnie jest to bardzo ciekawy heel, mały człowieczek który wszystkich wyzywa i atakuje nawet tych największych i jest z siebie zadowolony, bardzo go lubię a fani WWE wyraźnie go dopingują podczas jego walk mimo że gra heela. Y2J wkońcu ma na swoim koncie mistszotwo Undisputed,pokonywał The Rocka, Austina.pamiętam jego feud z Shawnem Michaelsem i ich walke na Wrestlemanii 19, wystarczy też spojrzec na ich feud sprzed roku który był jeszcze lepszy, zakończony walką z drabiną. i jak tu można mówic że Y2J niepasuje na main eventera.

Walker_

Widziałeś jak Edge zdobywał te mistrzostwa ? ani razu nie zdobył mistrzostwa czysto !
Chtis Jericho nie może być niedobrym main eventerem bo w ogóle nim nie jest.
Edge jest jest legendą meczów TLC więc wiadomo że w jak ty to mówisz "meczach z drabiną" jest świetny (odsyłam do walki 6 man tag team TLC na Wrestlemanii).

Odpowiedz na mojego posta pisz tu :
http://www.filmweb.pl/topic/1169667/Wrestling.html

natureboy4life

natureboy4life widze ze jestes idiota i wogole sie nie znasz,wrestlerem jest bardzo dobrym z aktorstwem moze byc gorzej ale to nie znaczy zebys go tak jechal knapie,a niedorozwiniety to ty jestes po co wogole ten temat zaczales,widze ze lubisz jak ktos cie wyzywa dlatego ten temat

Maciek1991

A panu już podziękujemy. :)

Dreamer18

bym wolal zeby mi odpisal zalozyciel tematu ale poczekam na niego:),napisalem prawde jakis kret sie nie zna a pisze,to temu panu podziekujemy:)

Maciek1991

Prawdopodobnie założyciel tematu ma w dupie marków Jasia takich jak ty.
I chwała mu za to !

Dreamer18

marków jasia co ty pedaluch jakis, przypominal ze on pierwszy zaczal obrazac fanów Ceny, i na huj ty sie odzywasz cieciu malinowy

Maciek1991

A tak poza tym to wszyscy w domu zdrowi ?

Dreamer18

no jasne, tylko czasami mnie glowa boli od takich komentarzy co tacy ludzie pisza jak ty:P

Maciek1991

Szkoda tylko że ta głowa jest pusta...

Dreamer18

bardziej pustej od twojej nie mozna miec,a poza tym ,,zenua''

Maciek1991

Na razie na ślepo markujesz Cenie i WWE więc nie za bardzo mam o czym z tobą dyskutować. Jak kiedyś zdobędziesz większa wiedzę o wrestlingu to zgłoś się do mnie. :)

Dreamer18

znalazl sie ekspert, nie mam o czym dyskutowac z toba,wiec wychrzaniaj:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones