John Cena

Jonathan Felix Anthony Cena

7,2
15 149 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cena

John Cena obecnie Jasiu Drewniak, był dobry jeszcze w 200 roku gdy grał postać rapera
Obecnie jest największym drewnem w całym WWE, wszystko co ma zawdzięcza właścicielowi WWE, Vince'owi McMahon'owi.
Push który dostaje daje mu Vince, dzięki push'owi ma titleshot'y więc i wygrywa większość walk,Vince zrobił z niego superheros'a więc fani(nie wszyscy) go kochają, kupują koszulki,frotki,kubki i inne duperele z Johncem Ceną za co WWE i pan Vince trzepie kaske,dostaje role w filmach bo ma sławe i poparcie wśród fanów WWE dzięki Vincowi bo jak wyzej napisałam zrobił z niego superheros'a... po za ringiem tez jest superherosem no bo cóż jak gra się taką postać nawet przez rok to to zostawia jakieś ślady wiec mozna powiedzieć tak to co ma john cena czyli;
sławe
kase
poparcie fanów
osobowość
Ma dzięki Vincowi i WWE bo to on go pushow'ał i to dzięki pushowi ma wszystko co zawdzięcza więc teraz jak będzie heelem tyo większość jego "fanów" się od niego odwróci i już, wiec nie powinniście kochać J.Drewniaka tylko V.McMahon'a.
Dla idiotów:
Wszystkie wygrane które ma rówineż ma dzieki WWE i VInce'owi bo wszystkie walki są ustawiane, czyli przed wejściem na arene zawodnicy wiedzą który z nich ma przegrać a który nie, zrozumcie to wreszcie!!!
A propo ..
"koles nawet niemasz pojęcia co mówisz cena jest do kitu i niepotrafi walczyć jego postać jest kreowana przez Vinca dla malych dzieci dla zarabiania kasy.WWE kiedyś niewyglądało tak jak teraz ale DYMANY VINCE uznał że jeśli postawi na młodszych widzów to wiencej dostanie kasy do swojej i tak przepełnionej kieszeni<mając w dupie fanów 16 lat+>-.- w życiu prywatnym vince i cena kumplowali się"
Ja mam 13 i jakoś go nie lubie, wiec pomyśl też co piszesz!!
Nienawidze jak ktos ocenia wrestlera po tym ze jest facem czy heelem
Jeśli już tak najlepszy heel Batista najlepszy face Rey Mysterio którego nienawidze :D
Zgadzam się z natureboy4life,Brock_Lesnar,
Nie zgadzam się z Helena_Bellatrix_Lestran , Walker_ 884374 Walker(masz racje tylko z tym ze wrestling jest wyreżyserowany)
mAster_Z twój najlepszy koment;
"kolega z góry po niekąd dobrze mówi Cena w wwe jest po to aby ściagać hajs po przez jego małoletnich fanów ! Jako wrestler jest słaby "
Logan nie wszyscy ćpają, wątpie żeby divy brały sterydy, popatrz na takiego jeff'a wszyscy go kochają a ćpał...
ericd stare dobre ECW... a nie ECW w którym literka "E" czyli Extreme jest uważane za walenie krzesłem, w sumie dobrze ze usuneli ECW z WWE bo to ECW co było niedawno to nie było prawdziwe ECW
nie chce mi sie juz wiecej pisac, podobny koment mozec ie znaleść przy filmach z jaskiem drewniakiem, zapraszam na http://ut-wrestling.roll.tv/

monika_800

tak po pierwsze mysterio to ciota a tak po 2 jak go nie lubisz to czemu mu dałeś ocene 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones