John David Washington

7,6
12 085 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John David Washington

Ciekawy jestem jak rozwinie się jego kariera. Ojciec zaorał teren, ale syn w Ballers zapadł w pamięć.

siLk_2

Dopóki nie zostanie przetestowany w solidnym dramacie, to nie będziemy wiedzieć na co go stać. Ewidentnie kamera go lubi, potencjał jest spory.

Dawidt

i jest szansa nawet na nominacje do oscara

siLk_2

Pewnie tak jak kariera młodego Stuhr do starego, czyli będzie się go widziała, ale nawet nie stanie się cieniem ojca

siLk_2

Ojciec miał wspaniałą karierę. Role wybitne.

Mowiacy_do_reki

U Nolana nie grał

Wojciech_Oszczakiewicz

Cóż, że syn zagral, skoro mało przekonywująco.

Wojciech_Oszczakiewicz

A u wszystkich innych grał? U Kieślowskiego też?

Mowiacy_do_reki

Denzel nie grał u Kieślowskiego.

Wojciech_Oszczakiewicz

No ale napisałeś jedynie, że u Nolana nie grał. Nagle zmieniłeś zdanie?

Mowiacy_do_reki

Ty jakiś upośledzony jesteś. "Jedynie" ty dodałeś worze.

Wojciech_Oszczakiewicz

Od worów możesz swoją matkę wyzywać, tłuku.

Oczywiście, że ja dodałem słowo jedynie, w końcu to ja pisałem moją wypowiedź. No ale napisałeś.też ja dodałem, tłuku. Więc w czym problem?

A wymieniłeś kogoś jeszcze oprócz Nolana? Więc wymieniłeś jedynie jego. Do szkoły chodziłeś? Co miałeś z polskiego?

Nie pisałem, że napisałeś, iż jedynie nie grał u Nolana, tylko, że napisałeś jedynie, iż nie grał u Nolana. Rozumiesz różnicę? Cytat zaczyna się od iż.

I przestań pajacować, bo od początku próbujesz być śmieszny, a teraz zaczynasz wyzywać, bo ktoś obnażył twoją głupotę. Sam się wystawiłeś. Jak człowiek jest głupi, to nie powinien się odzywać, a ty to robisz.
A ty dodałeś, worze, słowa u Nolana nie grał. I co teraz?

Wojciech_Oszczakiewicz

Dziecko, ile ty masz lat? A raczej, jaki poziom rozwoju masz?

Mowiacy_do_reki

Ktoś napisał SSIJ a ty myślisz o dzieciach. Jeszcze pytasz o wiek.

Wojciech_Oszczakiewicz

Ciekawa logika, myślę o dzieciach, bo ty napisałeś ssij. Miszczu logiki, ucz mnie. Jesteś w c.h.u.j mądry.

Jeszcze pytam się o wiek, skandal. Skandaliczne pytanie.

Wojciech_Oszczakiewicz

Ciekawa logika, myślę o dzieciach, bo ty napisałeś ssij. Miszczu logiki, ucz mnie. Jesteś w c.h.u.j mądry.

Jeszcze pytam się o wiek, skandal. Skandaliczne pytanie.

Mowiacy_do_reki

Ja napisałem "ssij". Ty "dziecko...". The End

Wojciech_Oszczakiewicz

Nie no, geniusz. A w temacie - to u kogo jeszcze nie grał. Napisałeś jedynie, że u Nolana nie grał. Rozumiesz?

Wojciech_Oszczakiewicz

Dziecko, ile ty masz lat? A raczej, jaki poziom rozwoju masz?

Mowiacy_do_reki

Dajesz katedra!

EiichiroOda

Dać, to może ci ktoś po pysku. Ale pewnie jesteś bita w domu, więc przyzwyczajona. Tak ci się nudzi?

EiichiroOda

Ahahaha, wojtuś założył konto 3 dni temu i ocenił ponad 1000 filmów. Dajesz, wojtuś!
Przed nazwą własną stawiamy przecinek, nieuku.

Mowiacy_do_reki

Zgłaszam.

EiichiroOda

Wojtuś, nie pajacuj.

EiichiroOda

Do prokuratury zgłoś, trollu. Klawiatura od oceniania filmów ci się zapali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones