John ForsytheI

John Lincoln Freund

7,3
871 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Forsythe

Dzięki roli w Dynastii na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Był to jeden z pierwszych seriali mojego dzieciństwa, który na początku lat 90. oglądała cała moja rodzina i chyba cała Polska.

chris_35

To były czasy...ech...dla mnie również pozostanie zawsze Blakiem, przynajmniej miał długie i pewnie barwne życie.

Legolas

Dożyć taakiego wieku - aby pozazdrościć (albo i nie, wiadomo na starość człowiek raczej się męczy z różnymi chorobami).
John Forsythe i dla mnie będzie zawsze Blake'iem Carringtonem (rola życia). Oprócz "Dynastii" widziałem go jeszcze w filmie Hitchcocka "Kłopoty z Harrym" oraz w "Wigilijnym Show", gdzie grał... upiora.
Żegnaj, Blake...

chris_35

R.I.P

Szkoda go. Choć nie grał w jakichś szczególnie znanych filmach, to na zawsze pozostanie w pamięci telewidzów.

chris_35

Może to głupie, ale również dla mnie, po Dynastii był [i chyba na zawsze pozostanie] wyłącznie Blake'iem Carringtonem. No cuż, niby Pan w 'słusznym wieku', więc nie ma się co dziwić, ale mimo wszystko szkoda. " Requiescant in pacem! ", John.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones