John LegendI

John Roger Stephens

6,4
1 931 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Legend

za przemowe na oscarach i oburzenie ze BIEDNYCH CZARNYCH JEST W WIEZIENIACH CALE MNOSTWO
nalezy sie jedynka.

maybac

Powinni mu cofnąć statuetkę za jawny antybiały rasizm! Ej, moment... przecież coś takiego, jak "antybiały" nie istnieje, przecież rasistą może być tylko biały!

Adrianis

Typowy ból dupy białasów. Ej, moment... a nie - taki jawny ból dupy i kpiny bo "rasistą może być tylko biały" cechuje tylko polaczków. Serio, cały naród należy wysłać na lekcje z uświadamiania i tolerancji. Punkt pierwszy: rasistą może być każdy - żółty, czarny, biały, czerwony. Zmierzyć kto jest większym za chu*ja nie jesteś w stanie, choć ja osobiście uważam że największymi rasistami są polaczki ;3

"Powinni mu cofnąć statuetkę za jawny antybiały rasizm"

Ja wiem że to tak w ramach polaczkowych ciętych , inteligentnych i zarazem jakże zabawnych ripost, ale tak czy inaczej: Tak, bo jeśli chodzi o Oscary - Nagrodę Akademii Filmowej - to również patrzy się na poglądy polityczne. W przypadku rasistów, homofobów lub antysemitów nagroda jest niezwłocznie odbierana.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maybac

Ocenione oczywiście bez rasistę, typowego polaczka. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
maybac

Rasista więziony w białym landzie zdobywa statuetkę Oscara. :) Aż La La Land mi się już mniej podoba..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones