John LithgowI

John Arthur Lithgow

8,0
23 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Lithgow

Złoty glob

użytkownik usunięty

Aż dziw bierze, że wczorajsze zwycięstwo w Złotych Globach, to pierwsza od bardzo dawna, tak ważna statuetka zdobyta przez tego znakomitego aktora i zdobyta oczywiście - w pełni zasłużenie. Jak dla mnie był to pewniak w swojej kategori: dawno nie widziałem tak genialnej serialowej kreacji, a pojedynek między: M.C. Hall'em a J. Lithgow'em w 4 serii 'Dextera' to mistrzostwo!

Zgadzam się. Szkoda, że Lithgow jest praktycznie niezauważalny. Jest rewelacyjny! A w Dexterze... MISTRZOSTWO!!

Tak prawdę mówiąc to niewiele grał, a jeżeli już to epizody i drugi plan. Nie wyszedł mu w 2006 nowy sitcom z nim w roli głównej wiec nie powtórzył sukcesu 3rd rock... Szkoda, że Twenty Good Years jest nieosiągalny i w sumie nie wypalił. Tak naprawdę cała ekipa z 3rds rock nie potrafiła wykorzystać popularności, poza może Gordon-Levittem. Rolą w Dexterze po niemal dziesięciu latach w wielkim stylu wraca... szkoda że do swojego wizerunku psychopaty... a nie nieszkodliwego psychola - a tak naprawdę wolę go w tej drugiej ;).

Cieszę się, że dostał nagrodę. Zasłużył. Był niesamowity w roli Arthura.

GregoryHouse

W roli Arthura w Dexterze był niesamowity , ze świetnego komika jakiego go znałem z 3 Planety zmienić się w psychopatę pokazał tym jak wielkim jest aktorem i słusznie dostał tę nagrodę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones