John LithgowI

John Arthur Lithgow

8,0
23 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Lithgow

podobała mi się jego rola w serialu "Trzecia planeta od słońca" i w filmie "Mój brat Kain".
No i oczewiście słynny George Henderson w "Harry i Hendersonowie"

Kuzynka

Ja z kolei najbardziej kojarzę go z rolą w raczej średnim sensacyjnym filmie "Rykoszet". Ilekroć leci ten film w tv, to oglądam ale tylko ze względu na Lithgowa, który wymiata jako mrożący krew w żyłach totalny psychol :) Podobał mi się też w innym sensacyjnym filmidle, znów w roli szwarccharakteru, czyli w "Na krawędzi". Aktorem jest rzeczywiście znakomitym, samym swoim pojawieniem się na ekranie potrafi podnieść moją ocenę filmu :)

Dwight_

fakt...gosciu wymiata...jest niedoceniony..jego problem to to, ze urodzil sie piepszonym amerykaninem...dla tego jest mu sie trudniej wybic....jakby nosil spódnice w krate i byl szkotem np.byloby mu latwiej...bo tak jak on gra, to jest mistrzostwooo...do jankesow:cudze chwalicie.swego nie znacie :]

Kuzynka

Dla mnie boski w "The Wrong Man" i "Trzeciej planecie".
Świetny aktor, który często przyćmiewa tzw. gwiazdy. Parę sensacyjnych gniotów obejrzałam tylko dlatego, że Johnny był tam schwartzcharakterem :)

Kuzynka

Swoją paletę niesamowitych komediowych możliwości pokazał w "Trzeciej Planecie", serial głównie się obraca wokół niego. A w większości filmów gra ciemnych typków co wychodzi mu równie dobrze. Super koleś - nie jest o nim głośno i nie jest to jakaś gwiazda hollywood (a szkoda), ale jako drugoplanowy aktor wyśmienity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones