John Stamos

John Phillip Stamos

7,2
1 084 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Stamos

Bardzo go lubię, był chyba moim pierwszym zauroczeniem "z ekranu". Zawsze będę miała do
niego sentyment za Pełną chatę, która chociaż w sumie kiczowata, nadmiernie ckliwa i z
perspektywy czasu już nie tak zawbawna jak się wydawało za lat szczenięcych to jednak na
zawsze pozostanie jedną z cząstek mojego dzieciństwa i będzie wywoływać nostalgię.

Swoją drogą ciekawe czemu Stamos nie zrobił kariery filmowej, czy nie chciał, czy też zabrakło
odpowiednich znajomości, bo w sumie chociaż nigdy nie był Day-Lewisem to beztalenciem
napewno też nie jest, a zważywszy na to jakie drewna czasami robią kariery to aż dziwne, że się
nie wybił, bo warunki fizyczne miał doskonałe.

joeyy

niestety wielu tak ma.

joeyy

Dla mnie na wieki wujek Jessi.

joeyy

Zawsze jak widziałam początek Full house coś mi światało, ale moja rodzina powtarzała mi że byłam za mała żeby coś pamiętać z tego serialu. Dlatego teraz na stare lata oglądam go od nowa. I wyjątkowo bardziej od Joego podoba mi się Danny :D nie pomyślała bym że J ma Greckie korzenie bardziej włoskie booh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones