Jon Bon Jovi

John Francis Bongiovi Jr.

7,0
1 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jon Bon Jovi

w życiu nie zakochałam się po ułamku sekundy.

Jak można być tak przerażająco seksownym i pieknym i tak dalej xD ?
na chwilę włączyłam wczoraj tv i leciał "Podaj dalej" i on stanął za kanapą. I już po mnie. xD

tuttifrutti

brawo! brawo! :)

marzena_111

no on jest cudny :D

Madzulek96

obejrzyjcie Gwiazdora :D

marzena_111

Oglądałam.. niezły film ;)

tuttifrutti

Może i piękny, ale facet gra raczej w innej lidze*


*jest gejem

duit1

wtf ?
duit1 o co ci niby chodzi ?

duit1

Z zazdrości pleciesz takie głupoty? Jon Bon Jovi od 1989r jest w związku ze swoją szkolną miłością Dorothea Hurley z którą ma 4 dzieci!

tuttifrutti

Hahaha dzięki Bogu nie jestem sama ! XD

jozefina15

;D pierwszy raz widzę by dziewczyna cieszyła się z rywalek hehe :)

Robaczek_12

Ja po prostu znam mało osób, które się nim zachwycają xD

jozefina15

No, no...rozumiem, tak tylko żartowałam ;D

Madeleine_filmweb

tyle fanek Jonego, a on tylko jeden, ale podziwiam go za to jak baaardzo kocha swoją żonę i wspaniale śpiewa <3
wiecie może gdzie mogę znaleźć "Gwiazdora" po polsku ??

tuttifrutti

polecam zgłębienie twórczości muzycznej tego przerażająco pięknego mężczyzny, poddanie się urokowi jego seksownego głosu....a tak w ogole to BYŁAM NA KONCERCIE W GDAŃSKU I ODDYCHAŁAM TYM SAMYM POWIETRZEM CO TEN CHOLERNIE NIEMOŻLIWY MĘŻCZYZNA!!!!przepraszam za krzyk,ale jeszcze nie mogę się uspokoić...:) pozdrowienia dla wszystkim fanów zespolu i boskiego Jona

carrot_filmweb

Również byłam na koncercie i uważam, że to był najwspanialszy wieczór mojego życia! JON NIE MA SOBIE RÓWNYCH. Obejrzyjcie sobie odcinki Ally McBeal z jego udziałem.- CUDO <3 <3!

Manfor

oglądałam:)

carrot_filmweb

Też byłam na koncercie. :) Było po prostu super!!!

jovigirl

Było cudownie ! <3

carrot_filmweb

Miałam jechać na ten koncert, niestety coś mi wypadło i nie dałam rady, do tej pory mega żałuję :C ale przynajmniej mogę codziennie oglądać Jona w filmach i słuchać w ich genialnych piosenkach :D jest fantastyczny pod każdym względem!

carrot_filmweb

No ja też trafiłam na tego gościa ale w 2019 w Warszawie. Dał popis jakich mało. Co prawda pierwszy raz żachnęłam się na jakikolwiek wielki koncert stadionowy ale na Bon Jovi nawet się nie zastanawiałam. Upolowałam bilet, trafiłam na koncert i no i..... Do dziś krąży w mojej głowie ten dzień....

tuttifrutti

Też byłam w Gdańsku i od tamtego dnia czekam z utęsknieniem na kolejną wizytę Bon Jovi:) <3
Co do Jona i jego umiejętności aktorskich to nie wypowiem się zbytnio, bo nie widziałam wiele filmów z jego udziałem.

lemiracle

lemiracle także byłam na koncercie;-) Zespołu słucham od 14lat, filmy ogladałam sporadycznie,ale Podaj dalej i Sylewster... są super ;) Także czekam na kolejną wizyte Bon Joviego <3 Jego koncert był spełnieniem marzeń, ale to nadal marzenia... Być na 1 koncercie to mało ;) czekam na kolejną trasę w PL

tuttifrutti

Też miałam mega zachwyt jak go tam zobaczyłam <3

tuttifrutti

Skąd ja to znam :) Przed Jego pokazaniem powinny być takie tabliczki ostrzegające przed zakochaniem na zabój :) Ja zakochałam się w ułamku sekundy oglądając na youtubie jedno z nagrań koncertowych, wystarczyło pierwsze 15 sekund a ja przepadłam :D

Aleksa960

xD a moje zażenowanie tym tematem po tylu latach nigdy nie mija xD

tuttifrutti

czyli mnie zażenowanie czeka za jakieś 3 lata :)

Aleksa960

takie nasze babskie życie.

tuttifrutti

a proszę Cię jesteś usprawiedliwiona:P

użytkownik usunięty
tuttifrutti

A podobno tak nie lubisz wspominania o seksie.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
wyjdź stąd !

użytkownik usunięty
tuttifrutti

Mam haka. Nareszcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones