Jon Bon Jovi

John Francis Bongiovi Jr.

7,0
1 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jon Bon Jovi

kocham muzykę i filmy tego człowieka ,

dawid10809

Muzyke ma zarąbistą, chociaż coraz słabszą (ta ostatnia płyta ... aż mi szkoda, że taka troche nie udana).
A filmy nie są jakieś genialne, jego fanom - wiadomo - podobają sie, ale szczerze mówiąc to Jon nie jest jakimś świetnym aktorem.

Mimo to go uwielbiam :)

gugugg

wręcz przeciwnie-jich muzyka wybija się coraz wyżej .w latach 80 i 90 byli doskonali a teraz są dużo bardziej doskonali . bo rozwalają tą lipną muzykę z disco polo na czele

dawid10809

Z tym sie zgadzam - "rozwalają tą lipną muzykę z disco polo na czele", ale chciałabym, żeby grali trochę "ciężej" jak w 80 i 90 latach. Chociaż ze 3 takie mocniejsze piosenki jakby na tej płycie było to już bym była zadowolona.

gugugg

a rozumiem -coś w stylu "you give a love bad name" i "it's my life"

gugugg

podoba mi się taka dyskusja ale zaraz się zacznie jechanie że to nie forum muzyczne

dawid10809

Dokładnie o ten styl mi chodzi. Ostatnimi czasy robią za dużo piosenek w stylu country. Szkoda, że już całkiem zapomnieli o tym starym stylu. Tak czekałam na tę nową płytę, a tam tylko Because we can no i może I'm with you sie jakoś wyróżniały, reszta jak dla mnie nic szczególnego.

gugugg

Jon trochę zardzewiał muzycznie przez karierę aktorską.... a szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones